Tamara (17): Všichni už s někým spali. Já si ale chci počkat na skutečnou lásku. Dělají si ze mě legraci

Všechny moje kamarádky už mají za sebou svoje první sexuální zážitky. Většina z nich to ale dělala jen ze zvědavosti a s láskou to nemělo nic společného. Já se nechci milovat jen proto, že to dělají všichni. Raději chvíli počkám. Všichni moji kamarádi si však ze mě dělají legraci a říkají mi jeptiška.

Už se s partou tolik nevídáme

Naše parta spolu je už od základky. Většinou jsme hodně věcí prožívali společně. Tajně jsme v patnácti kouřili v parku, taky jsme šli do prvního baru společně a zažili jsme různé věci, na které se nezapomíná. Když jsme ale přešli na různé střední, už jsme se nevídali tak často. A připadá mi, že hodně lidí z party chce trumfnout ty další. Jedna kamarádka začala najednou nosit černé oblečení, i když předtím nikdy černou neměla ráda. Dává si piercingy a chce tetování. A můj dobrý kamarád sedí celé dny u počítače a hraje hry, takže se vídáme stále méně.

Nový trend

Je jasné, že jsme každý jiný. Ale za poslední rok se všichni začali trumfovat v tom, kdo už s někým spal. Povídali si příběhy, které rozhodně prožít nechci! Kluci lovili nějaké holky jen kvůli sexu, na těch holkách jim vůbec nezáleželo. Dokonce si pak vyměňovali techniky, na které je sbalili. Prý nejvíc zabírá, když nějakou slečnu osloví s tím, že má smítko ve vlasech. Pak jí zalichotí a předstírají zájem, aby ji rychle dostali. Úplně mě to děsí! A holky to mají podobně. Loví kluky jen pro svůj vlastní úspěch. Jen jediná kamarádka z party má fakt kluka, se kterým chodí.

Dělají si ze mě srandu

Dokonce už si mě všichni dobírají a říkají mi jeptiško. Já nechci být jeptiška, ale připadá mi hnusné, že něco tak intimního, jako je sex, dělají jako nějaký sport. Raději si počkám na kluka, který mne bude mít rád. Všichni z party se mi ale smějí a říkají, že nic takového neexistuje. Moje kamarádka sice má svého kluka a má ho moc ráda, úplně ve všem mu ale nevěří. Ví, že jí už někdy lhal. Někdy mi připadá, že si snad nikoho nenajdu.

Začala jsem chodit do jumping studia

Už jsem měla dost toho, jak se teď všichni baví jen o sexu a o tom, jak jsou jim ostatní jedno. Řekla jsem rodičům, že bych si přála chodit do jumping studia. Vždycky se mi líbily trampolíny a chci se naučit něco nového. Je tam spousta kluků, kteří umí parádní triky. A vypadá to, že tam bude nová skvělá parta. Místo otravných řečí o tom, jak ostatní využívají, se baví o skákání a o představeních, která dělají pro děti na táboře nebo ve školách. To nezní vůbec špatně.

Katka (16): Máma mě doma nachytala s vibrátorem. Tohle ponížení ještě přiživuje, když o tom vypráví ostatním.

Moje parta si ze mne utahuje a nelíbí se jim to, že bych chtěla se sexem počkat na skutečnou lásku. Místo toho, abych se nechala zesměšňovat, jsem si našla nový koníček.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu