Katka (16): Máma mě doma nachytala s vibrátorem. Tohle ponížení ještě přiživuje, když o tom vypráví ostatním

Jsem stále ještě panna, ale to neznamená, že mne sex nezajímá nebo mě neláká ho zkusit. Jen jsem k tomu zatím neměla příležitost. Nemám ani kluka. Holky ve škole mne přivedly na myšlenku zkusit to s vibrátorem. Chtěla jsem to jen vyzkoušet, abych věděla, jaké to je. Máma ale přišla domů dřív a tuhle intimní historku teď vypráví kamarádkám i rodině. Úplně mě ponižuje a vůbec jí to nedochází.

Ještě měla být v práci

U mámy v šuplíku jsem vibrátor našla už asi před dvěma lety. Lákalo mě to, ale na svůj jsem neměla peníze. Jednou odpoledne, když byla máma v práci, jsem si půjčila ten její, poctivě jsem ho omyla a nasadila jsem na něj kondom, aby to bylo co nejvíce hygienické. To mi poradila nejlepší kamarádka, která už dávno panna není, a tohle zkoušeli i se svým klukem. Já jsem nechtěla být pozadu, i když jsem sex ještě nikdy neměla.

Myslela jsem si, že mám spoustu času. Pustila jsem si nahlas hudbu a snažila jsem se uvolnit. Vůbec jsem neslyšela, že už máma přišla domů. V pokoji jsem se vysvlékla a vibrátor jsem pustila, v tom ale dovnitř vtrhla máma, když mě uviděla, rychle jí spadl úsměv. Měla být do večera v práci a přišla mi říct, že ji pustili dřív, a tak můžeme jít nakupovat. Jenže jakmile mne spatřila s jejím vibrátorem, ke všemu ještě nahou, úplně ztuhla.

Teď je z toho historka pro pobavení všech

Máma z pokoje odešla a já jsem se oblékla a šla za ní, snažila jsem se jí to vysvětlit. Ona mi nenadávala, jen byla v šoku. Poprosila jsem ji, aby o tom už nikdy nemluvila a nikomu to neříkala. Ona mi to sice slíbila, ale rozhodně to nedodržuje. Nejprve to řekla babičce, potom své kamarádce, nakonec i naší sousedce. Já abych teď chodila kanály.

Anna (15): Rodiče mě od malička nutí chodit do kostela a chtějí, abych věřila v Boha. Nesnáším to, přesto tam musím.

Před nedávnem jsme dokonce byly s mámou na rodinné oslavě strýcových padesátin. Máma po třech sklenkách vína začala úplně přede všemi tuhle historku vyprávět. Byli tam úplně všichni z rodiny. Je mi z toho stydno. Myslím, že je to hodně soukromá věc, ale máma to nechápe. Prý na tom není nic špatného a přijde doba, kdy se tomu taky budu smát.

Vyhýbám se rodině, našim sousedům i máminým kamarádům. Vím, že to o mně všichni vědí a baví se na můj účet. Jen nevím, proč mi to máma vlastně dělá.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT