Jak se obléct na rodinný oběd do restaurace?

Každodenní povinnosti a rychlý způsob života často ovlivňují pravidelné setkávání s nejbližšími. Rozhodli jste se to změnit a rezervovali jste si stůl v restauraci? Skvělé, teď už jenom zvolit správné oblečení a můžete vyrazit. 

Oblečení na každou příležitost najdete na jednom místě. Otevřete výprodej ZOOT a nakupujte módní modely za bezkonkurenční ceny.

Zdroj: https://www.pexels.com/sk-sk/photo/city-pocity-vztah-vzajomna-naklonnost-9489715/

Oblečení do restaurace 

Pravidla etikety definují nejenom slušné chování ve společnosti, ale také vhodné oblečení. Obecně platí, že oblečení volíme podle typu společenské události a daného prostoru. 

Jak může vypadat váš outfit do restaurace?

Zdroj: https://www.pexels.com/sk-sk/photo/dizajner-kosela-bluzka-rozmazanie-6347535/

Elegantní dámy

Ideálním outfitem pro dámy jsou šaty sahající minimálně po kolena. Delší šaty jsou vhodnější na večerní události a obvykle je předepisuje dress code.

Šaty můžete nahradit i sukňovým nebo kalhotovým kostýmem, případně kalhotami s halenkou či svetrem. Naopak, džíny nejsou úplně šťastnou volbou na rodinné setkání v restauraci. Nechejte je v šatníku na zahradní události nebo procházky.

Obuv přizpůsobte danému outfitu. Lodičky by měly být volbou číslo jedna. Toužíte po větším komfortu během péče o děti? Zvolte kozačky na malém podpatku, mokasíny či jinou obuv podle ročního období

Této příležitosti a outfitu přizpůsobte i doplňky, kabelku a parfém. 

Zdroj: https://www.pexels.com/sk-sk/photo/luxus-prepych-zensky-flatlay-5566046/

Páni se stylem 

Ne všichni pánové nosí rádi obleky. A na rodinný oběd ho ani nemusí vytahovat ze skříně. Dostatečně vkusným a vhodným oblečením jsou kalhoty a košile s dlouhými rukávy nebo svetr. Look můžete doplnit sakem ladícím k outfitu.

Uzavřené společenské boty by měly být samozřejmostí.

Říká vám manželka, že si nemá co obléknout? Doporučte ji slevový kód Modivo a užijte si skvělé nákupy.

Zdrojhttps://www.pexels.com/sk-sk/photo/modelka-model-pohlad-naklanat-sa-8555399/

Hravé děti

U menších dětí zřejmě outfit neřešíte. Důležitá je hlavně praktičnost. Naopak, oblečení pro starší děti už více přizpůsobujete dané příležitosti.

Myslete na to, že po určitém čase budou děti běhat a dovádět v dětském koutku. Ne sedět u stolu. Vyberte jim pohodlné oblečení a v případě potřeby přibalte i nějaké oblečení na převlečení.

Zdroj: https://www.pexels.com/sk-sk/photo/roztomily-sedenie-dieta-detstvo-7105608/

Během rodinných setkání se většinou nikdo nekouká na to, jak je kdo oblečený. Proto nemusíte s výběrem outfitu přehánět. Nejdůležitější je, abyste si užili společně strávený čas.

Autor: redakce GirlWorld.cz
zavřít reklamu