Mít za nejlepší kamarádku mámu. Proč je to skvělé?

Rodiče si zkrátka nevybíráme. I když nás ale někdy štvou, stejně každý bude tvrdit, že má ty nejlepší rodiče na světě. Je velké štěstí mít rodiče, představte si, kdybyste je neměli jako mnohé děti na tomto širém světě. Na světě by najednou bylo smutněji. Ještě větším štěstím ale je, když máte s rodiči skvělý vztah. Zejména když mají otcové skvělý vztah se svými syny a když matky mají skvělý vztah se svými dcerami. Mít za nejlepší kamarádku maminku, to má celou řadu výhod. Pojďme si proto říct, proč je skvělé mít za nejlepší kamarádku mámu.

I když to v dětství možná tak nechcete, v dospělosti se vám to, že je vaše máma nejlepší kamarádkou, může opravdu hodit. Vždyť podívejte se na nestárnoucí americký seriál Gilmorova děvčata! To je skvělý příklad toho, jak je dobré mít za nejlepší kamarádku mámu. I když je mezi vámi generační rozdíl, je tu mnoho výhod takového přátelství.

Máma má vždycky radu

Ať už vás bude trápit cokoli, pravdou je, že máma má pro vás vždycky radu. Za ostatními kamarády si budete chodit pro útěchu a potěšení, za mámou si vždycky půjdete pro radu. Maminka je přece zkušená žena, která ví, jak to v životě chodí, a která vám dokáže pomoct a poradit tak, jak to neumí žádná jiná kamarádka na světě.

Máma vždycky ví, co si myslíte

Někdy jste v tak špatném rozpoložení, že nemáte náladu ani mluvit. S mámou však mluvit nemusíte, maminka moc dobře pozná, co se vám honí hlavou nebo na co zrovna myslíte. To je zkrátka jejich šestý smysl, který se zlepšuje s tím, jak skvělý mezi sebou máte vztah.

Nepřehlédněte: Katka (16): Máma mě doma nachytala s vibrátorem. Tohle ponížení ještě přiživuje, když o tom vypráví ostatním.

Stejně tak máma ví, co vám udělá radost, co vás dokáže pořádně naštvat nebo co udělat, když zrovna nejste ve své kůži nebo když je vám smutno.

Máma je váš největší fanoušek

I když vám to někdy nepřijde, pravdou je, že máma je váš jednoznačně největší fanoušek, který vám věří ve všem, co děláte, a ve všem vám drží palce. Je zároveň vaší největší oporou a podporou nejen ve chvílích, kdy podporu a oporu potřebujete.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu