Lída (18): Přítel mě nutí do sexu, i když mám své dny. Mně to ale přijde nechutné

S přítelem Sašou spolu chodíme už druhým rokem. Mám ho moc ráda a přeji si s ním být i nadále. V poslední době nám ale vztah skřípe, a to z jednoho jediného důvodu. Odmítám s ním spát, když mám menstruaci. On to po mně ale vyžaduje, když jej odmítnu je protivný a už dvakrát mne i podvedl s jinou. Zatím jsem mu to vždy odpustila, protože jinak nám to skvěle klape, nehádáme se kvůli ničemu jinému a i mí rodiče ho mají moc rádi.

Pro někoho normální, pro mě tabu

Sex během menstruace si neužívám a celou dobu myslím jen na to, jak moc mi to přijde odporné. Sašu to ale vzrušuje, vyžaduje to po mně. Přitom spolu nespíme zase tak často, aby nemohl týden počkat. Vyžívá se v tom a mě to docela i děsí. Tvrdí mi, že je to běžné a ohání se tím, že spolu chodíme dlouho a neměli bychom se před sebou stydět a podobně, ale to jsou velmi chabé argumenty.

Každý to máme nastavené jinak, i když samozřejmě vím, že pro někoho je to zcela běžná věc, pro mě to tak běžné není. Nelíbí se mi to a stále více přemýšlím nad tím, zda mám v tomto vztahu setrvat. Nemůžu mu pořád ustupovat.

Nechci ho opustit, ale…

Přítele skutečně miluji, ale nejsem ten typ, který by pro kluka udělala všechno, i když je mi to proti srsti. Spala jsem s ním v období menstruace jen třikrát a pokaždé jsem se nemohla dočkat toho, až to skončí a já se budu moci jít pořádně umýt. Chtěla jsem jediné, všechno to ze sebe rychle dostat. Hodně se kvůli tomu trápím a po nocích pláču do polštáře. Myslím, že by měl i Saša udělat malý ústupek. Většinou je vždycky všechno po jeho. Nikdy mi to nevadilo, byly to běžné věci. V sexu jsme si také od začátku rozumněli. Tenhle požadavek má až teď v poslední době.

Skutečně se rozejdeme jen kvůli tomu?

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu