Ema (17): Sex s přítelem mě bolí, on na to však nebere ohledy a je ke mně hrubý, když ho odmítnu

Můj přítel Petr je mým druhým sexuálním partnerem. Předešlý přítel byl můj první a vůbec mě to s ním nebolelo, naopak to bylo moc hezké a příjemné. Petr má ale o hodně větší výbavičku a navíc na mě vůbec nebere ohledy. Je mu už dvacet let a je o dost zkušenější. Když ho poprosím, aby zvolnil, je naštvaný a začne mi nadávat. Opustit ho ale nechci.

Je to normální?

Kamarádky mi říkaly, že někdy je normální, když holku sex bolí, jenže mně se to pak nelíbí a nechci to. Myslím, že jsem na Petra moc úzká. On ho má opravdu vyvinutého a bolí mě to, i když není ve mně úplně celý. Těžko se mi to popisuje. Docela se za to stydím, ale už si nevím rady. U doktorky jsem ještě nebyla a myslím si, že i tam bych se bála o tom promluvit. S mámou o takových věcech nemluvím vůbec a kamarádky mi řeknou jen to, co někde slyšely nebo přečetly.

S Petrem není řeč

No, a Petr na mne vůbec nebere ohledy. Hodně mu záleží na tom, abychom spolu pravidelně spali a já to vlastně chápu. Je starší a kluci v jeho věku to prostě vyžadují. Taky mi to není proti srsti, ale ocenila bych něžnější a ohleduplnější zacházení. Když však něco řeknu, Petr se urazí a klidně se mnou i týden vůbec nekomunikuje. Pak mi samozřejmě vyčítá, že je to má chyba.

Lucka (15): Kamarádka neustále lže a já nevím proč. Nic jsem jí neudělala a ona mi hází klacky pod nohy.

Někdy na mě naopak vyjede, je hrubý a sprostě mi nadává. Umí se také ještě více rozvášnit a, i když já sama nechci, prostě si vezme, co chce. Když si vybavím tu bolest a nepříjemný pocit, je mi zle. Nechci, aby náš vztah skončil, ale asi to tak nakonec dopadne, jsem zoufalá.

Doufám, že se to časem zlepší, jinak se asi budeme muset rozejít. I když ho mám opravdu moc ráda.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí 

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu