Znáš hymnu tohoto léta? Pokud ne, tak to rychle naprav

Každé léto se stane nějaká písnička hymnou léta. Pro rok 2020 se jí stala skladba s názvem We Own The Summer a za vznikem nestojí nikdo jiný než krasavec z filmu Zombies, Milo Manheim. Svou píseň pustil do světa před několika dny – a je to naprostá pecka, která tě dostane. Tohle musíš slyšet. Určitě si ji zamiluješ.

Hymna tohoto léta tě chytne za srdce

Každé léto má svou vlastní hymnu. Nejinak tomu je také letos, kdy za jejím vznikem stojí Milo Manheim.  Tento americký mladík, jenž se proslavil na Disney Chanel v roli Zeda ve filmu Zobmies, je nejen skvělý herec, ale také zpěvák. Má za sebou účinkování hned v několika muzikálech, a proto není divu, že to je právě on, kdo nazpíval letní písničku, která se stala během několika dnů naprostým hitem.

Touto písní podpořil všechny, které ovlivnila světová pandemie

Jeho nová píseň se jmenuje We Own The Summer. Je to velmi pozitivní letní píseň s chytlavou melodií. Milo nazpíval tuto píseň také s ohledem na to, co se děje ve světě a chtěl tak podpořit všechny, kteří jsou jakkoliv omezeni kvůli pandemii koronaviru. Svým textem skvěle zachycuje to, jak jsme si letos všichni zvykli sedět doma a bavit se pomocí chytrých telefonů a wifi sítě. V klipu, který vznikl, Milo komunikuje s přáteli přes videohovor.

Ve videoklipu si zahráli také jeho přátelé z filmu Zombies

Ve videoklipu k této písni se tak objeví například i Meg Donnelly, Chandler Kinney a Baby Ariel. Všichni to jsou přátelé Mila Manheima z filmu Zombies. Energická píseň tě donutí udělat nějakou podobnou párty, jakou prožívají ve videu právě oni. Na všechny se můžeš také těšit v pokračování tohoto úspěšného filmu, který by měl spatřit světlo světa už letos. Kdy přesně to však bude, se zatím neví.

Hymna léta 2020 tě zcela jistě pobaví a její melodii jen tak z hlavy nedostaneš. Je velmi chytlavá a zábavná.

Autor: Michaela Richterová
Tagy: ,
ZAVŘÍT