Zjisti, co před tebou tají tví oblíbení influenceři

Každý den je pozoruješ na You Tube, Instagramu či Tik Toku. Ano, řeč je o influencerech a youtuberech. Sleduješ každý jejich příspěvek či video a tajně doufáš, že jednou budeš jako oni. Co však nevidíš a oni sami o tom moc nemluví, jsou jejich denní návyky, které jim pomáhají ve vytrvalosti, aby dosáhli slávy.

Každé ráno si ustelou postel

Možná si řekneš, že to je obyčejná banalita, ale opak je pravdou. Tento krátký a jednoduchý návyk udělá z jejich pokoje okamžitě uklizenější místo. Byla bys překvapená, jak moc jim to pomáhá v tom, že díky uspořádanější místnosti je i jejich mysl více čistá. Oni tak v hlavě otevřou pomyslné dveře novým kreativním nápadům. Stel si postel každý den, tak jako oni, a uvidíš, že budeš rázem připravená začít svůj den s úplně jinou energií.

Na nový den se pořádně připraví

Je velmi jednoduché se ráno probudit, a ještě s polozavřenýma očima rychle kontrolovat všechny zprávy a novinky na Instagramu – a bezmyšlenkovitě si je pročítat další dvě hodiny. Slavní youtubeři, kteří něčeho dosáhli, takto svůj den rozhodně nezačínají. Celý den se snaží pořádně naplánovat, aby nepromrhali jedinou minutu zbytečným lelkováním. Vědí, že to nejcennější, co mají, je čas. A i když jejich videa vypadají, že tito lidé nic pořádně nedělají, vše mají dopodrobna předem naplánované.

Vědí, kdy odpočívat

Je krásné mít naplánovaný celý den a držet se programu, ale i tyto celebrity vědí, že tělo potřebuje regeneraci, takže si do svého nabitého dne naplánují i chvíle odpočinku. Ten je nabije dostatečnou energií k další činnosti. I ty si ve svém dni udělej pauzu. Vypni telefon i počítač. Na chvíli se lehni, nebo se jdi projít do přírody na krátkou procházku. Když rozhýbeš své tělo, uvidíš, že tvůj mozek si u toho krásně odpočine a pak budeš novými nápady jen hýřit.

Své myšlenky si zapisují

Nejen Influencery, ale skoro všechny lidi napadají různé myšlenky nečekaně během dne. Vesměs jim jen proletí hlavou. Oni jsou však na to připravení, a proto mají vždy po ruce notes, kam si své nové vnuknutí zapisují, aby na ně během dne nezapomněli. Zápisky jim umožňují se pak kdykoliv k jejich novému nápadu vrátit a propracovat ho více do hloubky. Začni používat jejich osvědčený trik se zapisováním poznámek, uvidíš, že ti to také pomůže.

Pravidelně snídají

O snídani se říká, že je základem dobrého dne, ale jen velmi málo lidí toto dodržuje. Influenceři a jiné celebrity, které chtějí něčeho dosáhnout, tento návyk pravidelně dodržují – a měla bys to dělat i ty. Oni vědí, že snídaně jim dodá potřebnou energii ke zvládnutí nabitého dne. Ať se děje cokoliv, ráno si ten čas jednoduše najdou a v klidu se nejprve nají. Vědí, že tato doba je dobou investicí také do jejich zdraví.

Dodržuj jednoduché návyky slavných i ty a uvidíš, jak se tvůj život najednou změní. Budeš sebevědomější a plná nových nápadů.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu