Vyměň zimní make-up za jarní

Je to sice nuda sedět doma, ale ani tak bys neměla zanedbávat svůj make-up. Přece jen se s kamarády scházíš přes web kameru, posíláte si fotky, nebo videa a chceš vypadat pořád pěkně. Je na čase vyměnit zimní líčení za letní a oživit svůj obličej. Přečti si, jaké módní trendy se hodí pro letošní jaro.

Oční stíny v pastelových barvách jara

Jarní počasí je hlavně o barvách, které rozjasňují vše kolem tebe. Tyto barvy se budou krásně hodit také ke tvým očím. Prozáří tvůj pohled a ty budeš neodolatelná. Blondýnkám nejvíce sluší jemné tóny pastelově modré, zelené, nebo růžové. Neměly by experimentovat se žlutou. Brunetky to mají trochu těžší, ale k jejich vlasům se bude hodit jak pastelově zelená, tak modrá. Nezapomeň, také zde platí pravidlo všeho s mírou.

Zábavné oční linky, které zvýrazní tvůj pohled

Jaro je jemné období, proto bys to neměla přehánět ani s linkami. V zimním období si můžeš dovolit výraznost, ale na jaře vsaď na jemnost. Oční linky nemusí být pouze černé, ale také barevné, podle zvolených očních stínů. Zvlášť, pokud si maluješ spodní linky. Pokud však mermomocí toužíš po černých, napaluj si je na vnější stranu spodního víčka, pokud bys namalovala vnitřní stranu, opticky si tím zmenšíš oči.

Lesklé rty nic nepřekoná

Lesk na rty bys měla nosit neustále u sebe. Není nic víc sexy, než když se ti na rtech odráží denní světlo. Předejdeš tak hlavně vysušovaní rtů. Popraskané rty se nelíbí nikomu. Lesk na rty můžeš použít také barevný, ale opět platí pravidlo – drž se jemných tónů. Hlavně odlož syté tóny červené. Takovou barvu si schovej opravdu zase až na zimu.

Pokud si nejsi jistá, jak se správně nalíčit a co ti bude nejvíce slušet, teď máš času dost, aby sis to nacvičila doma před zrcadlem.

Autor: Michaela Richterová
Tagy: ,
zavřít reklamu