Věštění z pláže… Co všechno ti mohou říct mušle?

Při procházkách po mořském pobřeží najdeš jistě spoustu mušlí. Až příště nějakou najdeš, věř, že ti taková mušle chce něco sdělit. Je úplně jedno, jestli je to mušle, kterou jsi našla úplnou náhodou nebo taková, po které sáhneš jako první, když jich máš před sebou více, protože se ti nejvíce líbí. Ta pravá mušle si tě najde a chce ti něco říct.

Tradiční mušle

Pokud najdeš nebo si oblíbíš tradiční mušli, ze které většinou najdeš jen její polovinu, čeká tě v budoucnu nějaká nenadálá rodinná událost. Tahle klasická mušle o tobě prozradí, že jsi člověk, který dává přednost klidu a domácímu pohodlí. Jsi konzervativní a uzavřená, na bujaré večírky a divoký noční život tě moc neužije. Nejsi ráda středem pozornosti a nejraději jsi obklopená jen svými nejbližšími. Ve skutečnosti jsi ale tvůrčí typ, jen to moc nedáváš najevo. Měla by ses více otevřít, odhalit v sobě svůj potenciál a ukázat světu, že tady jsi a jsi skvělá.

Klasická ulita

Šnečí ulita naznačuje, že tě čeká nová výzva. Ulita o tobě napoví, že jsi odvážná, ničeho se nebojíš, jsi spontánní a hrozně ráda zkoušíš nové věci. Do všeho, co děláš, jdeš po hlavě a adrenalin ti rozhodně není cizí. Jsi společenská a oblíbená v kolektivu. Nezkazíš žádnou legraci a sedět doma tě rozhodně neláká. Neustále máš touhu něco objevovat, něco podnikat a prakticky nemáš pud sebezáchovy, což by se ti mohlo v budoucnu vymstít. Někdy je lepší tempo zpomalit.

Dlouhá a zkroucená ulita

Znamená to, že se brzy dozvíš nějakou dobrou zprávu. Co napoví o tobě? Patříš mezi cílevědomé jedince a jdeš si docela tvrdě za svým. Komplikace tě nikdy od ničeho neodradí, ba naopak. Jsi, ale přesto velmi rozumná. Protože všechno co uděláš, si předem dobře rozmyslíš a raději jdeš vždy do všeho na jistotu. Riskování ti nic neříká a to se ti vyplácí. A přesně tohle je ta správná cesta. Vždy jednej s rozumem a chladnou hlavou.

Pestrobarevná škeble

Pokud si našla hodně barevnou škebli, máš před sebou nějakou velkou změnu nebo delší cestu. Barevná mušle o tobě říká, že jsi velmi empatická, hodná a ochotná. Všechny kamarádky si k tobě chodí vždy pro radu. Ty sama nikdy nikoho neodmítneš a snažíš se vždy ze všech sil pomoci. Jsi chytrá, sečtělá a své znalosti se snažíš předat dál nebo je využíváš pro pomoc ostatním. Někdy je ale potřeba, abys taky myslela i sama na sebe, ne jen na ostatní. Jinak se ti může stát, že skončíš vyčerpaná a pomoc budeš potřebovat ty sama.

Lastura

Lastura napovídá, že se brzy dozvíš nečekanou informaci. Lastura ukazuje, že jsi zahalená tajemstvím a jen tak někomu se neotevřeš. O svých pocitech dokážeš mluvit jen s nejbližšími a patrně něco v sobě skrýváš. I když navenek se snažíš působit společensky a jsi středem pozornosti, je to jen jakási maska, za kterou se snažíš schovat, aby se raději nikdo na nic nevyptával. Měla by ses více otevřít a nebát se ukázat svou pravou tvář.

Co myslíš, sedí to? Až příště najdeš mušli, pořádně si ji schovej a zjisti, co ti chce říct.

 

Autor: Katka Procházková

Mohlo by Vás zajímat​

ZAVŘÍT