Tvar tvých nehtů o tobě dokáže mnohé prozradit. Jaká jsi ty?

Možná jsi už slyšela o čtení z dlaně, ale co takové čtení z nehtů? Věděla jsi, že to, jaký máš tvar nehtů, o tobě mnohé vypovídá? Ať už si děláš manikúru sama doma, nebo chodíš do salonu a řekneš si, jaký chceš mít tvar nehtů – to je úplně jedno. Prostě a jednoduše – přečti si, co znamená tvar tvých nehtů.

Hranaté nehty

Navenek nebo na lidi, kteří tě neznají, můžeš působit jako docela vážná a seriózní osoba, prostě přísná holka, se kterou není radno si zahrávat. Ale ti, kteří tě znají, vědí, že jsi společenská a máš dobré srdce. Rádi s tebou tráví čas, protože kde jsi ty, tam je vždycky zábava. V životě se nebojíš riskovat a jsi přirozeným vůdcem.

Ovál zaoblený do hran

Ach, ta romantika! Ty jsi rozený snílek, máš úžasnou představivost, což znamená, že ráda prožíváš své sny, které se ti v noci zdají opravdu živě. Jsi kreativní člověk – ať už ve škole, nebo doma. Ráda experimentuješ například při vaření nebo vytváříš různá umělecká díla. Ráda také cokoli organizuješ, ať už oslavy narozenin či třeba jen rodinná setkání. Lidé s tebou rádi tráví čas, protože jsi přirozeně uvolněná a příjemná.

Oválné a zaoblené

Ty jsi člověk, který je od přírody přátelský, takže máš opravdu hodně kamarádů, z nichž některé znáš již celý život. Navzdory tomu, kolik přátel máš, nejsi zrovna ta, která by se hnala do davu lidí, máš ráda spíš uzavřené skupinky nejbližších, se kterými si dobře popovídáš či zajdeš třeba do kina. Prostě si ráda děláš věci vlastním tempem a nemáš ráda, když se musíš přizpůsobit davu. Jsi také skvělým vůdcem party, protože dokážeš logicky uvažovat.

Mandle

Jsi velice silná osobnost, která je tady vždy pro ty, kdo něco potřebují, protože vždy ráda pomůžeš, když můžeš. Až budeš velká, mohla by ses živit jako pečovatelka, protože se ráda staráš o ostatní a děláš něco pro druhé.

Nehty do špičky

Jako tvoje nehty, taková jsi i ty – prostě ostrá holka. Tento tvar nehtů může znamenat kreativitu a genialitu. Máš skvělé nápady, které dokážeš často přivést k dokonalosti, protože jsi inovativní. Něco se nepovedlo? Vždy máš nějaký nápad, jak to napravit. Také přesně odpovídáš tomu rčení – co na srdci, to na jazyku, což je někdy i na škodu, ale to jsi prostě ty, i když se kvůli své povaze často dostaneš do problémů.

A jaké nehty máš ty?

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu