Symera Jackson, hvězda seriálu Team Kaylie se nyní zaměřuje na vděčnost. Vyzkoušej deník vděčnosti

Jistě jsi o tom už slyšela. Deník vděčnosti! Může prospět tvému životu, jak duševnímu, tak fyzickému. A tímto deníkem se právě začala zabývat také Symera Jackson. Hvězda seriálu Team Kaylie, který pojednává o životě devatenáctiletého miliardáře. Seriál můžete vzhlédnou na Netflixu.

Pro lepší náladu stačí do deníku zapsat 2 věci denně

Symera se v letošním roce rozhodla, zaměřit se na pozitivní stránku života. Každý den má naplánováno napsat si do deníku alespoň 2 věci, za které byla ten den vděčná. Zní to zbytečně, ale tato jednoduchá záležitost ji pomáhá soustředit správně svou energii. To znamená, že se zaměřuje jen na denní pozitiva.

Také drobnosti se počítají

Nápadů, jaké pozitiva si zapíše do deníku má spousty. Například si tam zapsala, jak je ráda, že její táta připravil v neděli domácí vafle, které miluje. Také nezapomněla zmínit, jak je vděčná za svůj gauč, na kterém se ráda stočí do klubíčka a čte si oblíbené knihy. Všimni si, jsou to drobné věci, které jsou běžně opomíjené. Symera je zapojila vědomě do svého života.

Symera bojuje proti násilí, také proto deník vděčnosti píše

Pokud jsi doposud neviděla seriál Team Kaylie z roku 2019, možná si ji budeš pamatovat ze snímku PSA Promise. Symera nemá ráda násilí a zbraně, proto byla ráda, že se mohla zúčastnit tohoto natáčení, které propaguje stop násilí. A to je také jeden z důvodů, proč si píše deník vděčnosti.

Buď jako Symera Jackson a zapisuj si, za co jsi v životě ráda vděčná. Nebo si jen zapisuj, co se ti den přihodilo pěkného. Uvidíš sama, jak se tvůj život začne obracet k lepšímu.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu