Staň se hvězdou TikToku, víme jak na to

Lockdown a nouzový stav neberou konce. Pokud stále dokola sjíždíš Instagram a nenacházíš nic nového, co by tě zaujalo, máte pro tebe řešení. Přejdi na TikTok. A pokud na něm už dávno jsi, rozhodně nepřestávej číst. Poradíme ti totiž zaručené tipy, jak se stát na TikToku slavnou. Jdeme na to!

Všechno záleží na hudbě

Natočila jsi super video, ale lajky se pořád ne a ne naskakovat? Víme, kde jsi možná udělala chybu. Zásadně do svých videí používej pouze trendy hudbu. Proč? TikTok je celý postavený jen a pouze na hudbě! V případě, že zvolíš tu správnou pecku, tvoje video má větší šanci stát se virálním.

Hashtagy

Klasika. Pokud jsi již nějakou dobu na Instagramu, určitě hashtagy znáš. Neboj se jich používat co nejvíc – a klidně vol i ty naprosto nerelevantní. Zvýšíš tím dosah svého videa a pravděpodobně získáš i nové followers. A hlavní výhodou je, že získáš i followery, kteří jsou běžně mimo tvůj dosah. A určitě nezapomínej používat i trending hashtagy!

Spolupracuj

Vytvoř video s jiným TikTokerem. Má ho tvoje kámoška nebo kámoš? Dohodněte spolu nějakou spolupráci. Získáte na tom oba. Natočit můžete dvě videa. Jedno video na tvůj TikTok a druhé video na TikTok postne člověk, se kterým video vytvoříte.

Drž se jednoho tématu

Ráda tančíš? Účastníš se nejrůznějších tanečních výzev? Jasně, proč ne. Ale buď konzistentní. Vyber si jedno téma, které ti jde nejlépe, a zůstaň mu věrná. Tím budeš mít jistotu, že tě nebudou opouštět followers. Budou totiž vědět, co od tebe očekávat, a pokud je tvůj obsah bude bavit, nebudou mít důvod tě přestat sledovat.

Hlavně kvalitně

Zapracuj na kvalitě svých videí. Pohraj si s nimi. Přidej nějaké efekty. Klidně celé video nahrávej na několikrát, dokud s ním nebudeš na sto procent spokojená. Nejde totiž o to, vytvořit co největší počet videí, ale co nejvíce těch kvalitních. Takže kamera, klapka a jedeme!

Řekni ano výzvám

Neboj se účastnit se výzev, které vyhlašují nejrůznější značky. Nejenom, že se tím zviditelníš, ale třeba zaujmeš natolik, že s tebou nějaké značky naváží spolupráci! A to by stálo za to, ne?

Jde o pravidelnost

Nikoho nebaví mrtvé účty, na kterých je jedno videjko – a jinak nic. Proto buď aktivní! Pravidelně nahrávej nové věci. Ale kvalitní! Nesekej dvacet nekvalitních videí denně, to raději udělej třeba jen jedno nebo dvě, ale pořádně!

Komentuj

Koukej se na trendy videa a nechávej po sobě stopy. Tato videa mohou mít tisíce nebo dokonce i miliony zhlédnutí. A je velmi pravděpodobné, že si někdo všimne tvého komentáře a bude zvědavý na tvůj účet. Když ho zaujme, co uvidí, můžeš získat nového followera.

Propoj Instagram a TikTok

Svá videa z TikToku sdílej i na svém Instagramu. Můžeš si je sdílet do svých instastories, a tím přetáhnout své followers z Instagramu také na svůj účet na Tiktoku.

Tak co, jdeš na to?

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu