Skvělá oslava krok za krokem

Je důležité, abyste alespoň jednou zažila parádní oslavu – prostě oslavu podle svých představ. Je to skvělá podpora hlavně pro vaše sebevědomí, protože pouze vy jste středem pozornosti a všichni se točí okolo vás, gratulují vám a uzavíráte i nová přátelství. Ale kde takovou party uspořádat? A hlavně, kolik na to budete potřebovat peněz?

Letní oslava

Pokud jste jedna z těch šťastlivců, kdo má narozeniny v létě, máte vyhráno. Před sebou máte škálu možností, kde oslavu uspořádat. Nejjednodušší je využít zahradu nebo na nějakou letní diskotéku pod otevřeným nebem. Dále můžete také odjet s celou partou na chatu, kde vás nebude nikdo rušit a stejně tak nikoho nebudete rušit vy.

Pokud plánujete oslavu v měsíci, kdy už zrovna teplo není, zarezervujte si salonek v oblíbené hospodě či restauraci. Hlavně někde, kde je teplo.

Začněte plánovat

Coca-Cola nebo Pepsi? Podobné maličkosti nechte až úplně na konec, rozhodně s nimi nezačínejte celé plánování! Oslava je jeden velký celek. Začněte s plánováním rozpočtu, což je nejdůležitější. Musíte dopředu vědět, kolik pozvete hostů a od toho se bude odvíjet i částka, kterou do oslavy musíte investovat. Takže s nákupem balonků ještě chvíli počkejte.

Výběr jídla

Pokud si oslavu děláte sami, jídlo je její nejdůležitější složkou. Nestačí vám jenom tyčinky a brambůrky, nejjednodušší je uspořádat party s grilováním. Dobrým masem se totiž zavděčíte každému, pokud nebudete pořádat vegetariánskou party, samozřejmě. Jinak třeba můžete nachystat klasické chlebíčky, jednohubky, pizzu nebo upéct muffiny.

Hudba

Ke správné oslavě patří pořádná hudba. Sežeňte si kvalitní reprobedny a pokud máte možnost, tak třeba i jukebox nebo dokonce karaoke, které se bude hodit hlavně v pokročilejší části večera.

Věřím, že teď už jste skoro odborník na oslavy. Už se těšíte?

Autor: Katka Procházková
ZAVŘÍT