Siya Kakkarová byla hvězdou TikTok, přesto spáchala sebevraždu

Mladičká Siya Kakkarová z Indie byla jednou z tanečních celebrit na TikTok. I přes svůj mladý věk ji tam sledovalo přes milion lidí. Nic nenaznačovalo tomu, že by tato dívka měla problémy. Byla usměvavá, plná optimismu a napříč všemu stejně před několika dny spáchala sebevraždu. Tento incident otřásl celým světem.

Siya byla hvězdou TikTok

Na sociální síti TikTok byla naprostou hvězdou a sledovalo ji více jak milion lidí. Byla velmi činná také na jiných sítích. Siya Kakkarová vypadala, že si svou popularitu náramně užívá a nic nenasvědčovalo tomu, že by všechno mohlo být jinak. Přesto se tato šestnáctiletá dívka z Indie, chvíli poté, co nahrála svůj poslední příspěvek, rozhodla svůj život ukončit a spáchala sebevraždu. Nikdo netuší proč.

Ve svém životě vypadala šťastná

V den, kdy se rozhodla odejít na onen svět, ještě nahrála na svůj TikTok poslední video, ve kterém na střeše budovy tančila a zpívala. Vypadala u toho velice šťastně. Dokonce si promluvila také se svým manažerem Arjunem Sarinim. Řešili spolu budoucnost mladičké dívky a připravovali další plány. Proto to byl velký šok, když ji za pár hodin našli mrtvou. Podle ostatních k tomu neměla důvod.

Celou záležitost vyšetřuje policie

Její rodina je však trochu jiného názoru. Podle nich mladičká Indka musela velmi často čelit různým výhrůžkám. Setkávala se s kyberšikanou, a to mohlo mít dopad na její duševní zdraví, i když na venek nedávala na sobě nic znát. Celou záležitost teď zkoumá policie, a tak si na závěr vyšetřování budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Život to této taneční krásce z TikTok už však nevrátí.

Čtěte také: Co se to děje s Lia Marie Johnson? Její fanoušci jsou v šoku.

Siya Kakkarová se svých šestnácti letech dokázala to, o čem mnozí mladí lidé jen sní. Přesto to pro ni nebylo až tak důležité, když si dobrovolně vzala život.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu