Selena Gomez vydala novou píseň. Co myslíte, je opět o Justinu Biebrovi?

O Seleně Gomez a Justinu Biebrovi toho bylo napsáno za poslední roky opravdu hodně. Jejich rozchody a návraty k sobě sledoval skoro celý svět. A proto se také teď mnoho lidí domnívá, že poslední píseň, kterou vydala, byla inspirována právě Justinem. Proč jinak by v písni zpívala o podvádění?

Selena a její první láska Justin

Selena se před dvěma roky naposledy rozešla se svým kolegou a první láskou Justinem Biebrem, možná právě proto, aby se dostala z nepodařeného vztahu, se stáhla na několik let ze světa reflektorů. A v médiích se o ní psalo jen ve spojitosti s Justinem. Bieber totiž necelé dva měsíce po jejich posledním rozchodu začal chodit s Hayley, se kterou je do dneška, a dokonce si ji vzal za ženu.

Píseň na rozloučenou

Selena Gomez byla dlouhé roky zamilovaná do Justina Biebra – a on do ní. Proto před nedávnem vydala píseň, kde se definitivně loučí se svou bývalou láskou. V této písni si však nebrala servítky a zpívala také o nevěře. Její video na You Tube už zhlédlo přes několik milionů diváků. Zajímavostí je, že nebylo natočeno ve studiu, ale přes telefon Iphone 11. Možná tím dává Selena vzkaz všem, že natáčet své věci může opravdu každý.

Možná je tato píseň tečkou za jejím dosavadním životem

Selena, která si v minulosti prošla řadou zdravotních problémů a potýkala se například s depresemi nebo prožívala stavy úzkosti, v letošním roce vypadá podstatně lépe. Vystupuje sebevědomě a moc jí to sluší.  Také by měla dostat metál za její rozhodnutí a odvahu vydat takto osobní píseň. Třeba už konečně definitivně v mysli opustí Justina Biebra a bude v životě pokračovat dál.

Selena Gomez vydala další „peckovní“ píseň, která je o podvádění. S největší pravděpodobností je inspirovaná Justinem Biebrem.

Nezbývá než držet Seleně Gomez palce, aby už konečně zapomněla a žila svůj život po boku nové lásky. Snad se v jejím životě brzo objeví.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT