Sabrina Carpenter získala roli na Broadway v adaptaci Mean Girls, kde si zahraje postavu Cady

Sabina Carpenter, známá herečka z Disney Channel si zahraje v divadelní hře na Broadwayi. Je to její splněný sen, předvést se v New Yorku na nejlepší scéně světa.

Vystupovat na divadelní scéně na Broadwayi touží snad každý herec, nebo herečka. Sabrině Carpenter se toto splní. Hvězda Disney Chanel a Netflixu si zahraje v divadelní adaptaci Mean Girls postavu Cady. Její nadšení je obrovské.

Broadway je splněný sen

Vycházející světová hvězda a zpěvačka Sabrina Carpenter bude vystupovat na nejlepším jevišti světa. Nemluvíme o ničem menším, než je Broadwayi – nejprestižnější divadelní scéně. Bude hrát kultovní roli Cady Heron ve hře Mean Girls. Sabrina Carpenter se vesele rozpovídala o tom, jak je nadšená, že si může zahrát v této hře, protože je velká milovnice muzikálů a filmů. Miluje všechno to kolem. Nácvik scén a zkoušení kostýmů.

Z Disney Channel na Broadway

Nemůže se dočkat, až tohle všechno začne, protože takovou příležitost nedostanete každý den. Nabíjí ji to energií a celá práce jí přijde velmi vzrušující. Sabrina Carpenter odstartovala svou kariéru už jako malá dívka, když si zahrála v seriálu od společnosti Disney Channel. Seriál se jmenoval Girl Meets World a natáčel se tři roky. Od té doby však nezahálela a natočila ještě několik filmů. Vidět ji budeme moct také na Netflixu.

Herečka a zpěvačka v jedné osobě

Sabrina není pouze herečka, ale také výborná zpěvačka. Její debutové album vyšlo v roce 2014 pod názvem Can´t Blame a Girl for Trying. Od té doby přibyla na jejím kontě další 4 studiová alba. Svým fanouškům taky udělalas radost a vydala singl k Valentýnu s názvem Honeymoon Fades.

O této dívce toho uslyšíme ještě mnoho. Celou kariéru má před sebou a svět ji leží u nohou.

Autor: Katka Procházková
zavřít reklamu