Olivia Rodrigo: Hvězda Instagramu, skvělá zpěvačka a nadaná herečka

Před nedávnem vydala Olivia Rodrigo novou skladbu Drivers licence, kterou vidělo během jednoho týdne na YouTube přes 34 miliony lidí. Její klip se tak okamžitě dostal na vrchol hitparád a během noci se Olivia ve svých 17 letech stala hvězdou. Existuje ale ještě mnoho jiných zajímavostí, co bys o ní měla vědět.

Odkud Olivia vlastně pochází?

Olivia Rodrigo je filipínsko-americká vycházející hvězda. Vyrůstala v Mariettě v Kalifornii, ale před nedávnem se přestěhovala do proslulého Los Angeles. Vedl ji k tomu její herecký talent, kde má daleko více příležitostí rozvíjet svou kariéru. V rozhovoru s Disney prozradila, že její matka je Američanka, ale její otec Filipínec. Ale jen vzdálenými kořeny. Byl to její dědeček, kdo se z Filipín přestěhoval do Spojených států. Olivia však miluje filipínské tradice a jídlo.

Není jen dobrá zpěvačka, ale též velmi nadaná herečka

I když odjakživa měla ráda zpěv, její kariéru odstartovala v dětských letech role v reklamě Old Navy. Poté přišla nabídka na hlavní hereckou roli od společnosti Disney v seriálu Bizaardvark. Od té doby ztvárnila mnoho dalších rolí. Objevila se například ve filmu High School Musical: The Musical, kde si zahrála Ninu Salazar-Roberts. Až pak přišla na řadu její hudební kariéra. Mnoho písní si sama napsala – a získala tak spoustu fanoušků na Tik Tok.

Její vzor je Taylor Swift

Není těžké zjistit, koho tato vycházející hvězda považuje za svůj vzor. Stačí nahlédnout do jejích sociálních sítí. Velmi často zde opěvuje umění a nadání Taylor Swift. Dokonce na Instagramu sdílí její nahrávky. Ani Taylor nenechává práce Olivie chladnou, a proto komentovala její poslední píseň. O Olivii se vyjádřila velmi lichotivě. Veřejně napsala, že je na ni moc pyšná. Olivia musela být štěstím bez sebe.

Olivia je senzací Instagramu

Je sousta začínajících umělců, ale jen málokterý z nich se může pyšnit několika miliony sledujících na Instagramu. Olivia takové štěstí měla. Od 13. ledna může oficiálně tvrdit, že její účet sleduje neuvěřitelných 3,8 milionu sledujících, a to už je mega úspěch. Tato sociální média nepoužívá jen k propagaci své práce, ale nebojí se zde veřejně mluvit i o jiných tématech, jako je spravedlnost, politika či zdraví.

Navždy spojena se Snoop Doggem a Johnem Lennonem

Snoop Dogg, Nirvana či John Lennon. To jsou jména, která lidé budou znát i za několik desítek let. A Olivii Rodrigo s nimi teď pojí jedna významná událost. Všichni totiž spadali pod stejnou nahrávací společnost Geffen Records. S nimi letos plánuje vydat své debutové album, takže se rozhodně její fanoušci mají na co těšit. Tato nahrávací společnost je známá tou nejlepší hudbou, kterou je možné slyšet – a Olivia má na to, aby uspěla.

Tato nadaná herečka a zpěvačka zdaleka ještě neukázala všechen svůj talent, a tak se všichni můžeme jen těšit na to, co všechno nám ještě ukáže.

Zdroje: girlslife.com

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu