Nevycházíš se sestrou svého přítele? Udělej si z ní spojence

Tvůj nový přítel a ty tvoříte dokonalý pár, a proto bys byla ráda, abys vycházela taky s jeho rodinou. Má však sestru, a ty můžeš začít pociťovat nejistotu. Sestry vesměs bývají žárlivé a chtějí být na prvním místě. Tady máš návod, jak začít dobře vycházet se sestrou tvé lásky, abyste byli všichni spokojení.

Zkus ji lépe poznat

Pokud se ti zdá, že sestra tvého přítele se na tebe kouká tak trochu přes prsty, udělej první krok k tomu, abyste se poznaly. Pozvi ji například na společné nákupy, nebo do cukrárny na dobrý zákusek. Dej jí šanci, aby tě mohla poznat, zjistit, jak jsi skvělá, a hlavně aby pochopila, že s ní chceš dobře vycházet. Možná se z vás stanou nakonec dobré přítelkyně a budeš v ní mít spojence.

Řekni jí, co cítíš k jejímu bratrovi

Možná se ti o tom nebude mluvit dobře, ale nezapomeň, že je to právě jeho sestra, kdo s tvou láskou celý život vyrůstal. Oni se spolu možná můžou hádat, ale před ostatními na sebe navzájem nedají dopustit. Ujisti ji, že s jejím bratrem máš jen ty nejlepší úmysly a opravdu jej máš moc ráda a nechceš mu nijak ublížit. Určitě ocení také tvou upřímnost. A pokud přidáš také lichotku, co se ti líbí přímo na ní, máš vyhráno.

Snaž se ji lépe poznat

Jedním společným výletem to mezi tebou a přítelovou sestrou končit nemusí. Pokus se ji opravdu poznat. Co má ráda a co se jí líbí. Třeba najdete věc, kterou můžete dělat spolu. Například jezdit na kolečkových bruslích. Když si z ní uděláš kamarádku, bude se tě zastávat také v době, kdy se s jejím bratrem pohádáš a pomůže ti se s ním udobřit. A to už je velmi dobrá výhoda.

Za každých okolností se snaž dobře vycházet se sestrou tvého kluka. Nikdy nevíš, kdy se ti to bude hodit.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu