Nesse Barrett, hvězda TikTok, políbila zadaného kluka. Kdo to byl?

Ještě do nedávna o Nesse Barrett nikdo pořádně neslyšel, přesto se stala jedna zajímavá věc, která ji vystřelila do světel reflektorů. Políbila totiž miláčka a tajnou lásku mnoha dospívajících dívek. Co všechno bys měla vědět o této vycházející hvězdě, si můžeš přečíst v následujícím článku. Je toho poměrně dost.

Koho políbila Nessa Barret?

Nessa chodila s Joshem Richardsem a hned potom, co se tento pár rozešel, políbila se na veřejnosti s Chasem Hudsonem. Na tom by nebylo nic tak špatného, kdyby tento sexy kluk v té době už nechodil s Charli D´Amelio. Ti se dali dohromady letos v lednu. Ten hned potom, co se líbal s Nessou, šel domů za svou přítelkyní, ale o polibku jí nic neřekl. Když to prasklo, byl z toho velký skandál a oba měli co vysvětlovat.

Nessa na TikToku ze začátku nepůsobila sama

Nessa nezkusila své štěstí na TikTok sama. Když začala v říjnu 2019 chodit s Joshem Richardsem, bývalým členem Swan House, založili si účet na této sociální síti společně. V červnu 2020 se rozešli, protože si uvědomili, že potřebují dospět a růst jako samostatní jedinci. Oba dva přiznali, když se rozešli, že jejich vztah byl velmi vážný a ani jeden na toto nebyl připraven. Jak se s rozchodem vyrovnávala Nessa už víte.

Nepřehlédněte: Khloé Kardashian dala Tristanu Thompsonovi další šanci a opět tvoří pár.

Co ještě o Nesse nevíte

  • Nessa se rozhodla přestěhovat do LA, protože se chce stát uznávanou hudebnicí.
  • Nejen její bývalý přítel, ale také její sestra stojí za jejím úspěchem na TikTok.
  • Ráda by spolupracovala s Tanou Mongeau.
  • Sama Nessa si dělá srandu ze svého malého vzrůstu. Její fanoušci jsou často šokovaní, jak je malá.

Vše podstatné o této vycházející hvězdě TikTok už víte. Čím vás ještě překvapí, to ukáže až čas. Se svým bývalým přítelem se dohromady už však asi nedá.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu