Na Vánoce single? To vůbec nevadí. S našimi radami si na to ani nevzpomeneš

O vánočních prázdninách je všechno jiné, takové zvláštnější. Všude jsou krásná světýlka, výzdoba, spousta dobrého jídla a čas strávený s rodinou. Pokud ale nemáš žádného kluka, může ti přijít líto, že se nemůžeš projít po ozářeném městě s někým ruku v ruce a užívat si tu romantiku. Tak tyhle myšlenky hoď za hlavu, protože my ti poradíme, jak vyzrát nad těmito chmury o vánočních prázdninách.

Vyraz sama na nákupy

Každá milujeme nákupy, o tom není pochyb. Ale nakupovat vánoční dárky je ještě větší zábava, protože víš, že uděláš radost nejen svým příbuzným a blízkým, ale také si jistě koupíš alespoň nějakou maličkost pro sebe. Tak si užiješ skvělý čas jen sama se sebou – a klidně se také rozmazluj, protože ty si to zasloužíš! Dej si kafíčko nebo zmrzku, posaď se po nákupech a užij si ten vánoční shon pěkně v klídku.

Nezapomínej na své kámošky

Když s někým chodíš, znamená to, že nemáš moc času na své kamarády. Tak si naplánuj celý den se svými kámoškami – běžte sáňkovat, zajděte si na oběd, udělejte si filmový večer, dělejte si bláznivá selfíčka nebo prostě cokoliv jiného, ale hlavně, ať je to zábava!

Dopřej si den v koupelně

Svůj „den krásy“ si můžete naplánovat na jakýkoli den, kdy bude doma klid a ty budeš moci nerušeně relaxovat. Zapal si svíčky, dej si koupel nebo sprchu, pusť si uklidňující hudbu a užívej si ten příjemný pocit klidu. Poté si dej masku na vlasy, pleťovou masku, udělej si manikúru a pedikúru, ohol si chloupky a použij tělové oleje. Nejenom, že se budeš cítit skvěle, ale ty tak budeš i vypadat!

Hurá na Netflix

Už nevíš, jak by ses zabavila, když nemáš o vánočních prázdninách kluka? Netflix tě vždycky zachrání! Dej si maraton svého oblíbeného seriálu, k tomu popcorn a colu – a budeš si připadat jako v kině. A je super, že si svůj pořad můžeš kdykoliv zastavit a zase se k němu vrátit. Prostě žádné povinnosti, žádné starosti, prostě vánoční prázdniny!

Začni psát

Pokud opravdu prožíváš to, že nemáš o Vánocích kluka, zkus se z těchto pocitů „vypsat“. Pořiď si deník, kde si budeš zapisovat všechny tyto své myšlenky. A poté si začni psát sekci o tom, co máš na sobě ráda, věci, které ráda děláš a kterých chceš dosáhnout. Také můžeš psát o své rodině, čím tě potěšili a co ti zas provedl ten nesnesitelný brácha. Tak budeš mít spoustu času na přemýšlení a uvědomění si, co je vlastně opravdu důležité.

Zjistíš, že opravdu kluka nepotřebuješ. A až přijde ten pravý, tak to rozhodně poznáš!

Autorský text

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu