Monika (17): Lukáš mě nutil k sexu, ale já cítila, že to není ten pravý. Mé rozhodnutí s ním nespat bylo správné

Monika a její přítel Lukáš spolu chodili několik měsíců, ale Lukášovi už nestačilo pouhé líbání a mazlení. Začal Moniku tlačit do sexu. Ona se však necítila být připravená a podvědomě tušila, že Lukáš není ten pravý. Začalo mu to vadit a pomlouval ji před svými kamarády. Když to zjistila, byla ráda, že spolu nespali.

Tento článek vychází ze zaslaného textu od naší milé čtenářky. Všechna v článku uvedená jména byla z důvodu ochrany soukromí pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Lukáš chtěl jejich vztah posunout dál

Monika a Lukáš spolu chodili už 3 měsíce. Rádi spolu trávili volný čas mazlením, ale když Lukáš navrhl, aby se spolu pomilovali, Monika si vždy našla nějakou výmluvu, proč to nejde. Podvědomě cítila, že na to není připravená. Byl to sice jen takový pocit, díky kterému Lukáše odmítala. Dokonce začala jejich schůzky odkládat, protože jí začalo vadit, jak na ni Lukáš pokaždé, když jsou spolu sami, naléhá.

Naléhání Lukáše nebralo konce

Lukáš nebyl moc trpělivý partner. Na Moniku tlačil čím dál tím více, a když pořád nebyla svolná k prvnímu milování, začal jí to vyčítat. Zkoušel různé metody. Někdy na ni byl kvůli tomu zlý, jindy přitlačil na její city tím, že pokud se s ním nechce milovat, nemá ho dostatečně ráda. Jejich soukromé hovory se pomalu začaly točit jen kolem tohoto tématu. Monika se začala cítit špatně a přemýšlela, zda je opravdu tak špatná, jak tvrdí její přítel.

Svým kamarádům Lukáš vyprávěl, jak je Monika divná

Lukášovi kamarádi se ho každou chvíli ptali, zda už se svou přítelkyní měli sex. Ten nechtěl, aby se mu smáli, a tak Moniku začal pomlouvat. Říkal jim, jak je divná. Dokonce ji nazval frigidní. Vykládal jim, že ještě chvíli, tak ji stejně nechá, protože jejich vztah je o ničem a další škaredé věcí. Jeho kamarádi se tomu smáli a na Moniku si za zády ukazovali prstem. Naštěstí ne všichni byli stejní. Martinovi se Lukášovo chování nelíbilo.

Varování přišlo od Martina

Martin to jednoho dne nevydržel a šel varovat Moniku, aby si začala na Lukáše dávat pozor. Vypověděl ji všechno, jak se o ní její přítel baví s ostatními. Monice bylo do pláče, ale tak nějak s tím počítala. Zašla za Lukášem a zeptala se ho na to přímo, zda opravdu o ní takto mluví. Nebylo ani třeba, aby jí odpověděl. Poznala to okamžitě z jeho výrazu obličeje. Nebylo k tomu co dodávat, otočila se a odešla, dokud jí zbyla alespoň nějaká hrdost.

Martin je možná ten pravý

Monika z toho nebyla ani smutná, měla spíše vztek. Šla poděkovat Martinovi, že alespoň někdo ji upozornil na nevhodné chování Lukáše. Nakonec spolu strávili celé odpoledne. Dobře se bavili a zjistili, že si mají hodně co říct. Scházeli se pak pravidelně a Monika začala přemýšlet, zda Martin není ten pravý. Bylo jí s ním moc dobře a evidentně to bylo vzájemné. Zatím se však dohodli, že budou pouze kamarádi a nebudou na nic tlačit.

Monika udělala jen dobře, že nepodlehla Lukášovu nátlaku, aby se pomilovali. Teď by toho jistě jen litovala. Ví, že ten pravý se objeví, a možná je to právě Martin, do kterého se postupně zamilovává.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu