Moderní pokrývky hlavy, na které v létě nedáte dopustit

Přidat na Seznam.cz

V létě jsou sluneční paprsky opravdu velice silné. Způsobují jeden úpal za druhým, proto je třeba se před slunečními paprsky chránit. Kromě slunečních brýlí doporučujeme nosit také pokrývku hlavy, která dokáže úpalu zabránit. Pod pokrývkou hlavy si však většina lidí vybaví čepice, v nichž však je horko. Prozraďme si několik moderních pokrývek hlavy, které v létě stylově ochrání hlavu před úpalem.


Bucket hat

Pamatujete si na staré známé kloboučky, které nosívají hlavně děti? Trend, který se posledních třicet let vyskytuje v dětském oddělení, se najednou dostal do dospělé sekce. Zejména celebrity tento trend začaly nosit, což ve světě způsobilo obrovský boom. Budete si taky chránit v létě hlavu tímto kloboučkem, s nímž máte pravděpodobně fotku na písku nebo u vody z dětství?

Kšiltovky

Klasické kšiltovky se ve velkém nosily hlavně minulý rok, letos se však radují ze stejného úspěchu jako vloni. Pokud chcete být styloví, přesto si chcete chránit svou hlavu před slunečnímí paprsky, doporučujeme investovat do značkové kšiltovky, kterou snadno doladíte s teniskami, úzkými kalhotami cigaretového střihu a s obyčejným, jednobarevným tričkem.

Slaměné klobouky

Slaměná móda se vrátila do módy vloni. Zaznamenala pozoruhodný úspěch! Pokud patříte k lidem, kteří ji milují, pak máme pro vás dobrou zprávu – i letos se můžete se slaměnými kousky ukazovat! Sáhněte třeba po slaměných kloboucích, které snadno zkombinujete například s bílými jednoduchými šaty a sandálky, které jsou něžnost a jednoduchost v jednom. Nebojte se se slaměným kloboukem vytáhnout po roce i slaměné kabelky, které taktéž zůstávají v módě.

Klasické pevné klobouky

Jsou to zhruba dva roky, kdy svůj velký comeback ohlásily klobouky, které se nosily v minulých stoletích. Dalo by se říct, že klobouky doslova vstaly z mrtvých, v módě však už zůstanou. Máte taky ve své sbírce tento nesmrtelný kousek, který můžete nosit v každém ročním období?

Autor: Katka P.

#kvíz Vyhodnocení |

👌 Skvěle! Všechny odpovědi máte správně.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.