Má tvá kamarádka narozeniny? Připrav jí den, na který nezapomene

Zažila jsi dny, kdy jsi měla trable se svým klukem nebo jsi potřebovala pomoct s oblečením? A přesně v těchto chvílích jsi velmi ocenila radu od své nejky, co tady byla vždy pro tebe. Nyní má narozeniny a ty se jí chceš originálním způsobem odvděčit? Přečti si následující rady, jak jí ukázat, že na ni myslíš.

Slož jí básničku

Tvoje nejlepší kamarádka slaví narozeniny, avšak momentálně, kvůli koronavirové krizi, je trochu komplikované to pořádně oslavit. Přesto ji můžeš na její velký den parádně překvapit. Pošli jí hned brzo ráno sladkou zprávu. Neposílej však obyčejné „Všechno nejlepší“. Buď originální. Slož jí básničku přímo na tělo nebo nahraj hlasovou zprávu. Takové probuzení do narozeninového dne rozhodně ocení.

Přivaž k jejím dveřím nebo poštovní schránce balónky

Pokud nejsi typ, který by dokázal složit pořádně vtipnou básničku či nazpíval do hlasové zprávy písničku, nezoufej. Dalším originálním nápadem jsou obyčejné balónky. Ty můžeš nechat pověšené třeba na klice od dveří jejího bytu. Abys byla originální, balónky popiš. Stačí obyčejné přání k narozeninám. Uvidíš, že tuhle snahu ocení. Toto přání jí rozhodně zlepší náladu a budete na to vzpomínat ještě dlouho.

Domluv se s její rodinou a udělejte ji mega překvapení

Nemusíš se spokojit jen s málem. Pokud je tvoje kamarádka akční a její rodina taky, máš vyhráno. Domluv se s jejími rodiči, tetičkami či prarodiči a udělejte narozeninový auto průvod. Se všemi se domluv, aby si připravili transparenty s narozeninovou gratulací, a pak auty přijeli před její dům. Všichni budou ve stejnou dobu troubit pod jejím oknem a z oken mávat transparenty. Uvidíš, že na takovou gratulaci nezapomene do konce života, a ještě zažijete spoustu zábavy.

Připrav její oblíbené jídlo nebo dort

Nemusíš být perfektní kuchařka ani cukrářka, abys dokázala připravit báječné jídlo nebo dort. Na internetu existuje spousta velmi jednoduchých receptů, které bez problémů zvládneš, a pokud ne, určitě ti s tím někdo zručnější rád pomůže. Tvoje kamarádka rozhodně bude nadšená, když se u jejích dveří objevíš s kusem pořádného žvance. Tohle nejspíš rozhodně nebude čekat – a o to víc bude překvapená.

Obrázkovou koláží z vašich společných zážitků nic nezkazíš

Určitě máš spoustu fotek se svou nejlepší kamarádkou. Dej si tu práci a vytvoř z vašich společných zážitků, jaké jste zachytily na fotografie, krásnou koláž. Nemusíš je složitě tisknout, pak vystřihovat a lepit na papír, jak se to dělalo kdysi. Existuje řada aplikací v mobilu, která ti s vytvořením koláže pomůže, a pak to můžeš celé zveřejnit na vaší oblíbené sociální síti. Tvá kamarádka si ráda připomene všechny výjimečné chvíle, co jste spolu zažily.

Nenech se odradit tím, že nyní nemůžeš uspořádat pro svou nejlepší kamarádku pořádnou narozeninovou párty. I tyto drobnosti dokážou ozvláštnit její speciální den.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu