Khloé Kardashian dala Tristanu Thompsonovi další šanci a opět tvoří pár

Tento americký pár je pověstný svým bouřlivým vztahem. Ostatní kolem nich už ani nestíhají sledovat, jestli jsou právě spolu, nebo ne. Jenže teď to vypadá, že se za svým bláznivým vztahem rozhodli udělat tečku a šli spolu do toho opravdu naplno. Důkazem může být obrovský diamantový prsten, který teď Khloé nosí.

Jejich usmíření je tentokrát trochu jiné

Je to jen chvíle, co se Khloé Kardashian a Tristan Thompson nejspíš rozhodli, že se dají opět dohromady a tentokrát asi navždy. Udělali tlustou čáru za jejich bouřlivou minulostí a zase jsou jako hrdličky. Přesto je jedna věc, jaká naznačuje, že je tentokrát jejich usmíření jiné, než ty předchozí. Khloé ukázala na své narozeninové oslavě prsten, který zdobí její ruku. Je s masivním diamantem – a s největší pravděpodobností je zásnubní.

Khloé neřekla nic napřímo, jen dává svým fanouškům indicie

Khloé také vypadá v poslední době velmi spokojeně. Dokonce napsala na svůj Twitter několik vzkazů svým fanouškům. Jedním z nich byl například vzkaz, že nás karanténa všechny spojuje. V ten moment s největší pravděpodobností nikomu ještě nedošlo, že tím myslela sebe samotnou a svého milovaného Tristana. Tohle spojení všem došlo právě až po její narozeninové oslavě, kde se objevil také Thompson.

Jenna Marbles má miliony odběratelů na YouTube, ale přesto svůj kanál opustila.

Dala je opět dohromady karanténa?

Její fanoušci si však stále nejsou jistí, zda se opravdu bude chystat svatba, či nikoliv, protože samotná Khloé zatím jistě nic nepotvrdila. Jen poskytuje indicie a nechává ostatní, aby si domysleli, co chtějí. Možná samotná Kardashian nechce tuto záležitost uspěchat a tak opatrně volí slova. Sama však přiznává, že doba, kterou spolu strávili ti dva v karanténě, byla velmi zvláštní a smysluplná. Co přesně tím myslela, však nedoplnila.

Můžeme jen doufat, že se opravdu dali zpět dohromady a my uvidíme krásné fotky z jejich svatebního dne.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu