Kdy použít růž na tváře a kdy naopak bronzer?

Kdy použít romantickou růž a kdy naopak skvělý bronzer je klasická otázka, kterou čas od času řeší každá dívka. Oba dva druhy líčidel jsou základem každé dívčí výbavy, a mohou ti do tváře přidat zdravou záři. Je mezi nimi však rozdíl. Nauč se, jak je správně používat, abys byla vždy naprosto dokonalá a jedinečná.

Kdy používat růž na tváře

Existuje hned několik růžových odstínů. Základem je, aby po nanesení tvá tvář způsobila přirozené romantické zčervenání, jaké získáš, když jsi v chladu nebo jsi běhala. Červenání si můžeš vytvořit hned v několika provedeních. Buď jej vykouzlíš matné, nebo třpytivé. Dá se koupit v prášku, krému, ale také existuje gelové provedení. Růž na tvářích vytváří svěží vzhled, hodí se prakticky na každou příležitost a dotváří tvůj make-up.

Kdy použít bronzer?

Bronzer použij v případě, že chceš svému obličeji dodat teplo. Způsobí, že to bude vypadat, jako bys strávila několik hodin na slunci. Také bronzer si můžeš koupit buď v matném, nebo třpytivém provedení a opět jej seženeš v podobě pudru gelu nebo krému. Na rozdíl od růže se však bronzer nanáší na celý obličej, ale pouze na (nebo pod) lícní kosti. Může mít buď zlatavou, nebo hnědou barvu, a jeho použití se ti bude nejvíce hodit právě teď v létě.

Čtěte také: Koušeš si nehty? Zde je návod, jak s tím přestat.

Můžeš nosit obojí dohromady

Růž na tváře můžeš kombinovat dohromady s bronzerem. Takto získáš naprosto dokonalou tvář. Budeš vypadat, jako by ses právě opalovala na slunci, ale zároveň se krásně červenáš. Nejlepšího efektu docílíš tak, že bronzer naneseš na místa, které máš obvykle nejvíce opálené od slunce a růž pouze na lícní kosti. Budeš naprosto dokonalá a každý si všimne toho, jak moc ti tato kombinace sluší.

Jen nezapomeň, že všeho moc škodí, a oba tyto produkty bys měla používat s mírou. Tvé líčení musí stále vypadat velmi jemně. Velké nánosy líčidel by ti byly spíš na škodu.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu