Kabelkové trendy letošního roku. Jaká kabelka musí doplnit vaši sbírku?

Bez kabelky by nebyl outfit dokonalým a kompletním. Každá žena ví, že ve své sbírce nesmí postrádat jedno psaníčko, které se hodí na společenské události typu ples nebo galavečer, také jí nesmí ve sbírce chybět velká prostorná kabelka, jíž se přezdívá shopping bag a kterou bude moct nosit právě do obchodů nebo jen do práce, jelikož se jí do ní vleze opravdu všechno, dále nesmí chybět žádné ženě jedna kabelka přes rameno na výlety a batůžek, který se taktéž zařadil do světa kabelek. Nabízí se ale otázka, jaké kabelky by měly doplnit sbírku letos, jaké kabelky jsou letos in. Pro odpověď není třeba chodit daleko.

Už jste zaznamenali plastovou módu?

Pokud chodíte často nakupovat, už jste rozhodně zaznamenali takzvanou plastovou módu. Plastová móda se dostala i do světa kabelek, koupit si je možné plastové průhledné kabelky nebo plastové batohy či ledvinky. I když nad plastovými kousky možná ohrnujete nos, pravdou je, že minimálně jeden plastový typ kabelky je třeba mít letos ve své sbírce. Vyhraje uvás ledvinka nosící se přes rameno nebo u vás vyhraje batůžek, do kterého bude moct každý nahlédnout díky jeho průhlednosti?

Retro listonošky jako velký comeback

O módě lze prohlásit, že se nechává hojně inspirovat minulostí. Až budete nakupovat, určitě vám neunikne, že svůj velký comeback hlásí nejeden módní kousek, jenž se nosil v sedmdesátých, osmdesátých letech. K retro kouskům patří i klasická listonoška, což je úzká kabelka, která se nosí přes rameno. Dříve byla označována za studentskou tašku, dnes ji může mít každý. S čím ji budete kombinovat?

Korálkové kabelky z dětství

Vzpomínáte si na dětství? Možná jste mívali korálkové kabelky, které byly díky počtu korálků velice těžké, přesto jste je milovali. Právě korálkové kabelky hlásí svůj velký návrat na módní mola. Pokud plánujete jít na nějakou velkou událost, slávu, galavečer nebo ples, korálkové kabelky vám musí dělat společnost.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT