Je to první láska, nebo ho nenávidím?

Někdy není vůbec jednoduché zorientovat se ve svých pocitech. Když s ním nejsi, vkrádá se ti do myšlenek a přemýšlíš, jak se co nejrychleji dostat do jeho blízkosti. Avšak když s ním jsi, jste na sebe jako dva psi. Máš sto chutí mu jednu vrazit a odejít. Neexistuje nikdo jiný na celém světě, koho bys nenáviděla více.

Znamení č. 1 – Leze ti na nervy

Je to normální. Ještě sis pořádně neudělala jasno v tom, co k němu cítíš. Nebo ještě hůř, jsi poprvé zamilovaná, ale sama o tom ještě nevíš, a proto bojuješ s tím, jak se svými pocity naložit. Neboj, nejsi v tom sama. Alespoň jednou v životě se toto stane každému. Cítíš jen rozčarování z jeho přítomnosti a cokoli, co řekne nebo udělá – a okamžitě se na to snažíš přehnaně negativně reagovat.

Znamení č. 2 – Předvádíš se před ním

Když jste s přáteli někde venku a on je tam taky, sama sebe nepoznáváš. Snažíš se předvádět a upoutat na sebe co nejvíce pozornosti. A je ti jedno, jestli se předvádíš v negativním světle, nebo pozitivním. Hlavně ať si ve středu zájmu. Svým způsobem mu chceš ukázat, kdo je tady šéf. Vše děláš jen proto, abys sama sobě dokázala, že ten kluk tě nezajímá, a jsi lepší než on. Až ti dojde, jak moc jsi do něj zamilovaná, budeš se za své výstřelky stydět.

Znamení č. 3 – Nemůžeš na něj přestat myslet

Sama tomu nerozumíš. Víš, jak moc tě štve, když ho vidíš. Navzájem se snažíte trumfovat, kdo koho víc shodí před kamarády, ale když jsi sama, myslíš jen na to, kdy ho zase uvidíš. Koukáš na telefon, jestli se náhodou alespoň nespletl a omylem ti neposlal nějakou zprávu. Kontroluješ jeho sociální sítě, aby ti nic neuteklo. Ano, chováš se jako šílenec. Ale to je normální. Je načase si přiznat, že možná prožíváš svou první lásku.

Je to první láska, nebo ho nenávidím?Na chvíli se posaď a zamysli se nad svými pocity. Je na čase přestat ze sebe dělat bláznivou holku a popřemýšlet, jestli v tom opravdu není něco víc. Ať ho svým chováním nakonec neodradíš.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu