Je líbání někoho jiného, než tvého kluka podvádění?

Když se někoho zeptáš, zda je líbání podvod, zcela jistě dostaneš odpověď, že určitě ano. Jenže. Ne vždy to je tak zcela pravda. Existuje několik druhů polibků, které bys za podvod neměla brát ani ty, ani tvůj partner. Jestli přemýšlíš, jak to tedy je, přečti si následující článek.

Kdy to podvod není určitě

Holky jsou od přírody více přítulné, než kluci. Často se objímají se svou kamarádkou nebo se dokonce vodí po městě za ruku. Když se potkají nebo se spolu loučí, častokrát si dají také polibek. Tohle však není podvod. Přesto to tvůj kluk může vidět jinak. Nemusí mu být příjemné, když tě uvidí, jak své kamarádce dáváš pusu a dokonce mu to může přímo vadit. Pokud to tak je, nedělej to alespoň v jeho přítomnosti, abys ho nestavěla do nepříjemné situace.

Kdy to může být sporné

Holky nemají pouze kamarádky, ale často se tvoří přátelství i mezi dívkou a klukem. Také své kamarády můžeš objímat, držet je za ruce a na rozloučenou políbit. Tohle však tvůj kluk nemusí vůbec tolerovat. Ty v tom možná nevidíš nic špatného, ale pokus se vžít do jeho situace a scénu trochu otoč. Jak by se ti líbilo, kdyby tvůj kluk políbil nebo objímal jinou holku? Mohl by ti tvrdit, že to je jen kamarádka, ale nadšená bys z toho rozhodně nebyla.

Nepřehlédněte: Hlavně se nebát aneb co musíš vědět o ztrátě panenství?

Kdy to podvod rozhodně je

Pokud máš přítele, měla by ses pro klid vašeho vztahu vyvarovat jakéhokoliv fyzického kontaktu s jiným klukem. Za podvod se už rozhodně považuje, pokud se s ním úmyslně líbáš francouzským stylem. Tento polibek patří pouze tvému klukovi a nikomu jinému. Kdyby to tvůj přítel zjistit, má plné právo se na tebe zlobit a myslet si, že jsi ho podvedla, protože tohle se prostě za žádných okolností nedělá.

Pokud máš přítele, na kterém ti záleží, dělej vždy jen to, co by ani tobě nevadilo, kdyby dělal on. Zbytečně bys mu mohla ublížit.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu