Jaké životní lekce tě naučila Hannah Montana?

Postava dospívají Miley, kterou ztvárnila Miley Cyrus, je legendární. V seriálu si zahrála dvojí život. Ten zajímavější byl svět popové hvězdy Hannah Montany. Každá epizoda měla třicet minut a mezitím, co ses u toho bavila, vůbec sis možná nevšimla, že se také vzděláváš. Hannah tě naučila několik životních lekcí.

V životě je důležitá především rodina a přátelé

Rodina je základ – Miley, přestože se v jednom kuse hádala se svým bratrem Jacksonem, nedala na něj dopustit. Jejich bratrská láska byla silná, a tak si k sobě vždycky našli cestu. Po svém boku měla také otce a tety.

Opravdové přátelství stojí za to – Miley měla nejlepší kamarádku Lilly. Přestože také ony dvě se čas od času pohádaly, jejich kamarádství bylo pevné a navzájem za sebou vždycky stály. Tohle potřebuje každá holka.

Život je stoupání po žebříku

Miley ve svých písničkách zpívala, že život je sice bitvou, ale je důležité stoupat stále nahoru. Chtěla tě tím naučit, že někdy se v životě možná na chvíli ztratíš, ale je důležité znovu najít správnou cestu a pokračovat. Nikdy se nevzdat. Její postava dokazuje, že pokud zůstaneš optimistická, vždy se ti podaří postavit se zase zpět na nohy a jít k vytouženému cíli.

Buď svá a dávej si jen reálné cíle

Být vždy sama sebou – Ačkoliv Miley milovala svůj druhý život, který žila jako Hannah, přesto upřednostnila své skutečné já a místo natáčení filmu v Paříži se rozhodla jít studovat vysokou školu.

Nikdo nemůže být dokonalý – Hannah ve svých písničkách zpívá „nikdo není dokonalý“. Chce ti tím říct, aby sis nedávala nereální cíle. Zbytečně z toho budeš zklamaná, když nevyjdou.

Camila Cabello otevřeně promluvila o své nemoci.

Přestože populární seriál byl hlavně o zábavě, postavy Hannah i Miley ti daly mnoho rad do života, které se ti budou jednoznačně hodit.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT