Jaká Disney princezna se v tobě ukrývá podle tvého znamení zvěrokruhu?

Každá princezna má povahové vlastnosti obyčejné dívky. Máš hlavu v oblacích jako Popelka, jsi vůdce jako ledová Elsa nebo ti je blízká Pocahontas, protože miluješ splynutí s přírodou? Určitě i ty máš oblíbenou pohádkovou postavu. Podívej se, která Disney princezna ti je podle znamení zvěrokruhu podobná.

Ohnivá znamení

Lev – jsi naprosto stejná, jako krásná princezna Tiana. Chápeš, jak je rodina důležitá. Obrovským pozitivem tvé povahy je kreativita, která z tebe dělá skvělého člověka.

Střelec – miluješ svobodu, stejně jako Merida. Jsi nezávislá, přímočará a máš ráda svobodu. Rozhodně nezkazíš žádnou zábavu a často se do zážitků vrháš po hlavě.

Beran – tvá dobrodružná a sebevědomá povaha je naprosto stejná, jakou má Pocahontas. Jsi temperamentní a miluješ přírodu.

Vodní znamení

Rak – sice jsi opatrná, ale nové zážitky máš ráda. Proto jsi Jasmine. I ona je opatrná, ale také intuitivní, jako ty. Máš silný instinkt a dokážeš být vynalézavá.

Štír – stejně jako Elsa jsi nespoutaná a máš v sobě sklony být vůdce, proto není divu, že tě ostatní následují. Víš přesně, co je v životě nejdůležitější – a to je rodina.

Ryby – krásná Ariel je stejná, jako ty. Obě jste soucitné a vynalézavé. Máte rádi lidi kolem vás a dokážete k nim být velmi intuitivní.

Vzdušná znamení

Blíženec – možná nemáš stejně dlouhé vlasy jako Rapunzel, ale jsi podobně divoká a máš dobrodružného ducha. Dokážeš se rychle přizpůsobit všem novým okolnostem, které se ve tvém životě dějí.

Váhy – chováš se jako princezna Aurora. Dokážeš být velký diplomat a občas zalžeš, ale nejsi zlá. Jen se chceš zavděčit všem.

Vodnář – jsi superinteligentní. Tvůj intelekt je naprosto stejný, jaký má princezna Belle. Chceš být nezávislá a na nikoho se nespoléhat.

Zemská znamení

Býk – jsi stejná jako Popelka. Takový snílek a romantik jako ty je tím nejlepším partnerem. Tvrdě pracuješ a dovedeš být až neuvěřitelně trpělivá. Díky tomu máš spoustu přátel.

Panna – tvoje skromnost je neuvěřitelná, ale tvé úspěchy nezůstanou bez povšimnutí. Stejně jak trpaslíci věděli, že je Sněhurka úžasná, tví přátelé a rodina to o tobě ví taky.

Kozoroh – jsi rodinně založená, a proto dokážeš podstoupit jakékoliv riziko, jen abys udržela své blízké pohromadě. Jak Mulan. Daří se ti to díky tvé disciplinovanosti a ambicím, které máš.

Ascendent

Možná ses poznala také v jiné Disney princezně – a není to nic neobvyklého. Tvou povahu neovlivňuje pouze měsíc a den, ve kterém jsi narozená, ale rovněž hodina. Každá část dne představuje jiné znamení. Proto můžeš být například narozená ve znamení raka, ale tvůj ascendent bude ve střelci. Díky tomu tě ovlivňují obě znamení zvěrokruhu a je to naprosto přirozené.

Poznala ses v pohádkové postavě? Někdy je pěkné jen tak se zasnít a představovat si, kdo bys byla ve světě čar a kouzel.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu