Jak si vybrat správnou kabelku?

Žádný outfit není dokonalý bez kabelky. Každá žena ví, že sladit se musí nejen halenka a džíny, ale také boty a doplňky, k nimž patří i kabelka. Ženy by měly ve své sbírce mít minimálně jednu kabelku přes rameno menšího tvaru, kterou si budou brát třeba na výlety nebo na kafíčko s přáteli. Pak nesmí postrádat velkou business kabelku do práce nebo na nákupy, dále nesmí postrádat psaníčko na společenské události a batůžek. I když seznam toho, co žena musí ve své sbírce mít, máme, nabízí se otázka, jak jednotlivé kabelky vybrat. S tím ostatně taky poradíme.

Jak jsme zmínili, kabelka je nedílnou součástí každého outfitu. Taková kabelka může outfit zcela zničit nebo naopak může look celý dotvořit. Když budete mít po ruce tu správnou kabelku, dosáhnete naprostého vrcholu elegance. Pakliže budete mít po ruce špatnou kabelku, zařadíte se společně s ní do davu. Jak tedy vybrat správnou kabelku, abychom s ní zaujali?

K jakému účelu bude kabelka sloužit?

Při výběru správné kabelky si musíme uvědomit, k jakému účelu bude kabelka sloužit. Kabelka musí účelu odpovídat. Chcete ji nosit do práce? Pak ať je dostatečně velká. Chcete ji nosit jen do obchodu? Ať má dostatek kapsiček. Při výběru správné kabelky dbejte také na zapínání. Třeba taková kabelka na cestování by měla být plně zapnutá, tím se vyhnete okradení.

Vybírejte kabelku dle svého těla

Také je třeba při výběru kabelky dbát na vaše tělo a na to, jak ji budete nosit. Pokud máte mohutnou hruď, kabelku budete pravděpodobně nosit přes ruku v linii pasu nebo v ruce u nohou. Jestliže máte spíše silný pas, budete ji pravděpodobně nosit pod ramenem.

Vybírejte taky podle tvaru

Když si budete vybírat kabelku, musíte vybírat i podle tvaru. Tvar by měl vždycky ladit s liniemi oblečení. Zatímco tuhá konstrukce se hodí k rovným liniím, kulaté tvary se zase hodí ke křivkám.

Autor: Katka Procházková
ZAVŘÍT