Jak se daří Justinu Bieberovi? Průvodce životem superhvězdy

Pohledný kanadský zpěvák, který si před více než deseti lety získal možná i tvoje srdce svou velice chytlavou písničkou Baby. I když se tento hit dodnes drží jako nejvíce dislajkované video na Youtube, Justin stále zůstává hvězdnou ikonou hudebního průmyslu a vypouští jeden chytlavý track za druhým.

Ale co jeho osobní život? Tam už to taková procházka růžovou zahradou rozhodně není.

Minulost, ze které se poučil

Justin byl objeven právě pomocí sociální sítě Youtube, kde za něj jeho matka umisťovala jím nazpívané covery známých písní například od Michaela Jacksona. Malý Justin neměl ani tušení, co to pro něj může znamenat, a že o několik později, se z něj stane doslova světová senzace. S přicházející slávou se ale dostavily i komplikace.

Jeho vztah se Selenou Gomez, kdy spíše chodili oni dva s celým světem, byl probírán v každém bulvárním plátku, stejně jako jeho skandály. Dá se tedy říct, že v době své bouřlivé puberty nebyl zrovna miláčkem veřejnosti. Všechny jeho trable vyvrcholily v zatčení za řízení pod vlivem alkoholu a drog, což je v Americe (a nejen tam), velice vážný přestupek.

Zrušené koncerty a nevhodné chování vůči fanouškům

Justin Bieber má poměrně velkou fanouškovskou základnu, která si od samého počátku říká Beliebers. A pokud patříš i ty mezi ně, pak možná dobře víš, že Justinovo chování vůči svým obdivovatelům nebylo vždy zrovna úctyhodné. Ačkoliv někteří fanoušci umí být pořádně nezdvořilí a naprosto bez hranic, je nutno říci, že ve většině případů nesl vinu primárně sám Justin, jako například, když plival na své fanoušky, jak doložilo vícero svědků.

Je tedy zcela zjevné, že počátek a samotný prvotní průběh jeho hudební kariéry nebyl zrovna hladký a bezproblémový. Jeho bouřlivá léta ale netrvala věčně.

Justin a Selena a jejich praní špinavého prádla na veřejnosti

Justin a Selena se seznámili na předávání cen v roce 2010 a od roku 2011 spolu s přestávkami tvořili pár až do roku 2017, kde se definitivně a jednou provždy rozešli. Tento vztah dodnes nevnímá ani jedna fanouškovská základna příliš pozitivně, a to hlavně proto, jak veřejné to vlastně bylo.

Hádky, opakované rozchody a jedno obvinění za druhým. Ačkoliv se zpočátku oba zdáli jako kouzelný pár, je ve výsledku vlastně dobře, že od toho oba dali ruce pryč. Justin se zasnoubil se sympatickou Hailey a Selena se začala plně věnovat své kariéře.

Spokojeně ženatý

S klidem se dá říct, že Justin se ze svých chyb poučil. Před téměř třemi lety se rozhodl dát si život dohromady a začal se soustředit na to, aby byl co nejlepším člověkem. Dokonce se i stihl oženit – a s krásnou modelkou Hailey dnes společně žijí v Los Angeles. Letos stihl dokonce vydat po pěti letech nové album, který nese název Changes. Svou osobnost problémového teenagera hodil za hlavu, a je zřejmé, že si naplno užívá život jako manžel. Soustředí se také na svou víru, které je velice oddaný.

Justin je jeden z příkladů, které dokazují, že se lidé mohou doopravdy změnit. Pokud i ty toužíš tohoto talentovaného zpěváka vidět, šušká se, že už plánuje světové turné a Praha by mohla být jednou z jeho zastávek!

Zdroje: teenvogue.com, time.com | foto: Instagram

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT