Jak poznáš, že tě tvůj přítel podvedl?

Někdy se věci nevyvinou přesně tak, jak bys chtěla. Najdeš si přítele a máš představu, že spolu budete až do konce života. Přesto se jeho chování k tobě najednou mění – a ty máš pocit, jako by ve vašem vztahu byl ještě někdo třetí. Přečti si, jaké prvky chování ti mohou prozradit, že tě tvůj kluk podvedl s jinou holkou.

Je vyhýbavý a raději se dívá jinam

Nikdy není příjemné, když tě tvůj přítel podvede, ale bohužel se to stává. Jedním z hlavních příznaků nevěry je, že tvůj kluk se ti najednou vyhýbá. Nechce ti říct, kde byl a jeho oči směřují k zemi. Ani se ti neodvažuje podívat do očí. V tento moment bys měla zbystřit, protože něco není v pořádku. Nemusí to však znamenat, že tě podvedl nebo se v jeho životě objevila jiná holka, co se mu líbí. Může mít i jiný problém, se kterým se ti nechce svěřit. Proto hned nedělej unáhlené závěry.

Řekne ti jménem jiné holky

Když se tvůj přítel přestane hlídat a osloví tě jménem jiné holky, s největší pravděpodobností tě to velmi zamrzí a budeš z toho smutná. Možná si ani neuvědomí, že to udělal, ale v tento moment bys měla zbystřit a začít pozorovat, jestli se v jeho chování k tobě něco nezměnilo. Pokud ti řekne jiným jménem, nemusí to nic znamenat, ale také může. Je to důkaz toho, že v jeho mysli se toto jméno objevuje a on myslí i na dívku, která je majitelkou tohoto neznámého jména.

Začne na tobě hledat chyby a je hádavý

Až do teď jsi neměla se svým přítelem žádný problém. Líbilo se mu, jaká jsi, ale najednou má tendenci na tobě hledat chyby. Co ho dříve přitahovalo, mu začíná vadit. Je více odtažitý a na tvé otázky odpovídá jednoslovně, nebo raději vůbec. Dokonce může být v tvé přítomnosti podrážděný. Tohle je začátek konce vztahu a je jedno, zda má někoho nového či nikoliv. Ale s největší pravděpodobností už dávno myslí na jinou dívku, jen neví, jak ti to říct.

Pokud zjistíš, že tvůj přítel má někoho jiného nebo tě s někým podvedl, asi to bude chvíli bolet, ale uvědom si, že je to on, kdo udělal chybu a nestojí za to, abys kvůli němu byla smutná. Ten pravý se určitě brzo objeví.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT