Jak oslavit konec roku s rodiči?

Nový rok se nezadržitelně blíží a spousta nejenom tvých plánů byla zrušena kvůli pandemii COVID-19, jenž způsobila to, že konec roku budeš muset zřejmě oslavit jen se svými rodiči. Nevěš hlavu, díky těmto nápadům můžeš zažít stejně skvělého Silvestra jako vždy.

Hoď se do gala!

I přesto, že Silvestra budeš trávit se svými rodiči, nikdo neřekl, že musíš zůstat v teplácích a tričku. Obleč se do předem připraveného outfitu, jenž jsi měla pro tento den speciálně vybraný. Uvidíš, jak ti tento počin zvedne náladu a dodá chuť slavit. Vyfoť se, fotografie pošli svým kamarádkám, ať vidí, že konec roku se prostě oslavit musí.

Připrav přípitek

Je jasné, že rodiče si na konec roku a začátek nového roku připijí šampaňským. Buď trošku kreativní a vymysli svůj vlastní nealkoholický přípitek, který ocení také tví sourozenci. Nezapomeň ozdobit okraje sklenic – například pomocí citronové šťávy a cukru nebo barevných kuliček.

Slavit můžeš i s kamarádkami

Nikdo neřekl, že se svými kamarádkami slavit nemůžeš. Jednoduše se spojte pomocí nějaké aplikace a slavte spolu online.

Pohoštění je důležité

Tvou rodinu i tebe čeká dlouhá noc, takže by to chtělo nějaké pohoštění, které vám večer zpříjemní. Připravte s mamkou obložené mísy sýrů a salámů, špízy, ovocné nealkoholické koktejly, saláty, brambůrky, oříšky, prostě cokoliv, co vás napadne. Také nezapomeňte na nějaký famózní slavnostní dort, který je pro konec roku tak typický.

Přípitek se všemi blízkými

Navzdory všem nepříznivým výzvám je důležité zhodnotit všechny dobré části roku – a s kým jiným než s tvými kamarádkami a rodiči zároveň? Pečlivě si naplánujte čas, kdy si zavoláte, abyste všichni mohli zvednout sklenici, a za rokem 2020 udělat tlustou čáru.

Filmový maratón

Možná jsi zvyklá na méně okázalé oslavy, což je naprosto normální. Takový filmový večerní maratón je skvělým nápadem, jen si dopředu zajisti filmový program. V tomto případě zvol spíše pohodlnější úbor, spoustu coly a brambůrek je samozřejmostí.

Tanec nesmí chybět

Uvolni se a roztancuj celou tvou rodinu. Udělejte si domácí silvestrovskou párty se vším všudy. Sestavte si pár dní dopředu seznam vašich oblíbených skladeb, ať potom nestrávíte celý večer jejich hledáním.

I ohňostroj bude

Když hodiny udeří dvanáct, je čas na ohňostroje a ostatní pyrotechniku. Ovšem letos se bez ní budeme muset obejít. Nevadí, alespoň se zvířátkům uleví. Jako alternativu okázalého ohňostroje můžete doma využít konfety a prskavky.

Proč by sis měla nechat zkazit poslední den roku? Zaimprovizuj, vždyť máš tolik možností.

Autor: Katka Procházková
zavřít reklamu