Italská dívka doslova přes noc získala na TikTok milion fanoušků a všem dokázala, že to jde

Na sociálních sítích může prorazit opravdu každý. Mladá Italka Giorgia Malerba je toho jasným důkazem. Když seděla doma v karanténě, nepsala a nazpívala píseň Loca con te. Nahrála ji na TikTok a doslova přes noc se z ní stala hvězda. Její skladba měla taková ohlas, že během chvíle získala milion fanoušků.

Nová hvězda TikTok je Giorgia Malebra

Giorgia Malerba před necelým týdnem oslavila své 21. narozeniny. A rozhodně sama sobě a všem okolo nemohla dát lepší dárek, než její novou píseň, kterou nazpívala a složila s pomocí svých přátel Viviany Colombo, Manuela Finottiho a Francesca Pappaceny. Skladba se jmenuje Loca con te a udělala z mladé neznámé Italky naprostou hvězdu. Teď se chystá videoklip, na který už mnozí netrpělivě čekají.

Získala během krátké chvíle milion fanoušků

Sama Malerba rozhodně nečekala takový úspěch. Sice se od mala věnuje zpěvu a byl to její sen se hudbě věnovat také profesionálně, ale tohle nečekala. Dalo by se říct, že z neznámé zpěvačky, která párkrát zkusila své štěstí v hudebních soutěžích, ale moc úspěchu neměla, se stala doslova přes noc hvězda. Její píseň už je k dostání ve všech digitálních obchodech a momentálně se dokončuje také videoklip.

Je to obyčejná Italská dívka

Sama Malerba o sobě říká, že je obyčejná dívka, co vystudovala střední školu a ráda píše hudbu. Tímto způsobem ze sebe dostává všechny své emoce a osvobozuje jí to. Do písně Loca con te se promítlo její opuštění, které zažívala v posledních několika měsících v karanténě. Profil na TikTok si zařídila jen tak z nudy, ale skutečnost je nyní taková, že je za to velmi ráda. Ostatně její fanoušci také, jinak by nikdy její píseň neslyšeli.

@giorgiamalerba0

Io nelle mie due personalità 👯‍♀️

♬ Kismet – XIX

Georgia je jasným příkladem toho, že když člověk chce, může dělat to, co ho baví a naplňuje. O této dívce určitě ještě uslyšíš.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu