Instagramová hvězda Amandla Stenbergová učí mladé dívky, jak se starat o pleť

Amandla Stenbergová, která miluje copánky ve vlasech, hlavně v modré ombré barvě, je známá především na Instagramu, kde ukazuje mladým dívkám, jak o sebe co nejlépe pečovat. Nedávno poskytla časopisu Vogue exkluzivní přístup do její koupelny a ukázala všem, jak pečovat o svůj obličej, aby byl stále krásný.

Tato žena má krásnou pleť bez jediné chybičky

Amanda má bezchybnou pleť, za kterou není jen dar od přírody, ale také soustavná péče, jaká se jí jednoznačně vyplácí. V poslední době se rozhodla svěřit tajemství krásné tváře také všem dívkám, které si nejsou zcela jisté, jak se o sebe dobře starat. Fotografie dělá přímo ze své koupelny v Los Angeles. Časopisu Vogue, ale také svým fanouškům na Instagramu poskytla hned několik rad, jak docílit skvělé pleti.

K dokonalosti stačí málo

Amandla začíná svůj den tím, že si nejdříve ponoří svůj obličej do ledové vody, což jí dá pocit omlazení a rozjasnění. Následně jej řádně umyje, aby z něj dostala pryč všechny nečistoty a také odumřelou starou kůži. Posledním krokem je, že si na obličej nanese hydratující krém, který pokožku zklidní. Všem stále připomíná, že základ v péči o pleť je především její čistota, a to nejen ráno, ale také večer. V žádném případě nikomu nedoporučuje, aby šel spát s neumytým obličejem.

Miluje copánky

Amandla Stenbergová není známá jen pro svou dokonalou tvář bez poskvrny, ale také svou zálibou v afrocopáncích. Sama se naučila plést copánky během karantény a nyní učí ostatní, jak docílit perfektního účesu, aby si tím vlasy nezničily. Její nejoblíbenější barvou na vlasy je modrá, ale protože všeho moc škodí, sama si na vlasech vytvořila copánky s modrým ombré, které se perfektně hodí k jejímu typu pleti, a ona tak vypadá naprosto dokonale.

Nech se i ty inspirovat touto ženou, která se stala hvězdou Instagramu, a poslechni její rady. Rozhodně se ti to vyplatí.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu