Hvězda TikToku Bryce Hall ve vězení za držení drog. Prozradil, jak mu tato zkušenost změnila život

Bryce Hall se může právem považovat za hvězdu TikToku. Sleduje ho skoro deset milionů uživatelů. Přesto měl před nedávnem hrůzostrašný zážitek, který mu podle jeho slov změnil celý život a jen tak na něj nezapomene. Byl zatččen v Texasu i se svým kamarádem za držení drog. Na koho ve vězení nejvíce myslel?

Tuhle zkušenost by si raději odpustil

Bryce je hvězda sociálních sítí. Nejvíc se mu daří na TikToku, kde má skoro deset milionů fanoušků. Ti byli minulý měsíc naprosto šokovaní, když svět obletěla zpráva, že jejich oblíbenec, ještě spolu s kamarádem Jadem Hosslersem, byl v Texasu zatčen za držení drog. Pro Bryce to byla velmi nemilá zkušenost, na kterou jen tak nezapomene. Nyní se rozhovořil o tom, na koho ve vězení nejvíce myslel a jak mu tato zkušenost změnila život.

Myslel na svou mámu

Když seděl v Texaském vězení, myslel především na svou mámu. Sám přiznal, že kdyby ji poslouchal ve všem, co mu kdy řekla, nestalo by se to. „Přemýšlel jsem o tom, jak moc jsem ublížil mámě. Jako svobodná matka pracovala opravdu tvrdě, aby mě vychovala, a vždy byla můj příznivec číslo jedna.“ Bryce přemýšlel i nad svým tátou, který byl také ve vězení. Ten si odpykával trest za neplacení výživného a zneužívání dětí.

Nepřehlédněte: Co se to děje s Lia Marie Johnson? Její fanoušci jsou v šoku.

Nikdy nechtěl být jako svůj otec

Nad otcem přemýšlel poměrně dost, protože mu došlo, že se mu takovým chováním začíná podobat. Tohle zjištění ho zaskočilo asi nejvíce, protože sám sobě přísahal, že nikdy nebude jako on. Proto od té doby, co Bryce opustil Texaské vězení, udělal ve svém životě spoustu změn. Přestal pít, a na drogy, jak tvrdí, se už ani nepodívá. Sám říká, že je teď daleko více soustředěný na svou práci a chystá nová videa pro své fanoušky na sociálních sítích.

Přestože je Bryce známý hlavně jako „pařmen“, došlo mu, že této reputaci nemusí dostát za každou cenu. A tak se alkoholové a drogové párty rozhodl vyměnit na potápění a další zábavné sporty.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu