Holky, tohle kluci chtějí, abyste věděly

Jak se vyznat v klucích? Měly byste o nich vědět několik věcí, ať předejdete nechtěnému nedorozumění. Nahlédněte teď do jejich hlavy. Vyzpovídali jsme pár kluků, aby nám prozradili, jak to vlastně je. Proč se jim nelíbí dívka, která je příliš namalovaná a špitá si potají s kamarádkami? Chtějí dívku přímou a férovou!

Tonda (16) Když píšu nějaké holce, hledá za tím hned něco víc

Když napíšu nějaké holce, neznamená to, že je to vyznání lásky. Prostě ji chci jen poznat. Pro mě je text ve zprávě opravdu jen text. Jenže holky za tím hledají hned něco víc a domýšlejí si. Druhý den, když se s tou holkou, se kterou jsem prohodil pár textovek potkám, připadám si, že si myslí, jako by mě vlastnila. Jasně, že postupně by z toho mohlo být také něco víc, ale tohle mě prostě odradí.

Kuba (15): Některé holky to přehánějí s malováním

Mě se holky, které jsou příliš namalované, nelíbí. Je to, jako bych pak chodil s nějakým plakátem. Bál bych se dát takové holce pusu, abych se nezašpinil. Moji kamarádi na to mají celkem dost podobný názor. Spíš, když ve městě potkáme hodně zmalovanou holku, děláme si z ní legraci a přemýšlíme, jak taková holka může asi vypadat po ránu bez make-upu. Naše představy jsou pak hodně děsivé.

Sebastián (17): Nesnáším, když si holky ve třídě špitají.

Nejvíc mi na holkách vadí, když je vidím, jak si v hloučku potají mezi sebou něco špitají. Pak se podívají na mě a začnou se potutelně smát. Nikdy nevím, co si o tom mám myslet. Jestli jsem jim opravdu k smíchu, nebo jen chtějí, aby to tak vypadalo a myslí si, že mě to vyprovokuje k nějaké akci. Jednu z těch holek bych možná i rád pozval na rande, ale tohle mě vždycky dokonale odzbrojí.

Ač to tak někdy nevypadá, kluci mají rádi férovost. Chtějí holku, která si na nic nehraje a je sama sebou, takovou, která nemá zapotřebí se nijak předvádět a je kamarádská.

Autor: Michaela Richterová
Tagy:
zavřít reklamu