Dokážeš poznat, zda je tvůj přítel do tebe opravdu zamilovaný?

Někdy se stane, že chodíš s někým, u koho si nejsi vůbec jistá, zda je do tebe zamilovaný stejně, jako ty do něho. Bývá těžké číst v lidech. Přesto existují věci, podle jakých to zaručeně poznáš.

Musíš si jich jen všímat. Přečti si několik rad, které ti prozradí, jak poznat, co k tobě tvůj vysněný kluk opravdu cítí.

Poslouchá tě a pamatuje si, co říkáš

Možná ti přijde přirozené pamatovat si, co ti ten druhý říká, ale není tomu tak. Jen kluk, kterému na tobě opravdu záleží, tě umí nejen poslouchat, ale také si pamatuje, co mu vyprávíš. Jednoduše si to můžeš zkontrolovat. Něco mu řekni a druhý den na toto téma navaž hovor.

Pokud tvoje láska nebude mít tušení, co jsi mu vyprávěla den před tím, s největší pravděpodobností o tebe nemá takový zájem a při vašich rozhovorech myslí na něco jiného.

Směje se tvým vtipům a zajímá ho tvůj názor

Kluk, který o tebe má opravdový zájem, tě nejen poslouchá, ale sám se ti taky svěřuje a chce slyšet, co si myslíš o jeho problémech. Zajímá ho, jestli se ti líbí jeho nové brýle nebo účes, protože se ti chce líbit. Když mu řekneš něco vtipného, bude se tomu smát a nepřijde mu to trapné.

Bude se smát také v době, kdy ty moc dobře víš, že vtip, co si právě řekla, vůbec nestál za to. On se mu stejně od srdce zasměje, protože jsi ho řekla právě ty.

Další rady, jak zjistit, zda se mu opravdu líbíš

  • Řeč těla ti hodně napoví. Pokud se naklání tvým směrem nebo se tě nedbale dotkne, je to jasné znamení, že mu nejsi volná.
  • Stále tě pozoruje. Zamilovaní kluci na svých holkách můžou oči nechat.
  • Znáte svá největší tajemství.
  • Vyhledává místa, kde jsi ty, jen aby tě viděl. Vůbec nevadí, že má svou třídu ve škole o dvě patra výš. Stejně ho potkáš čirou náhodou u tvé třídy.

Víš, jaké výhody a nevýhody mají jen dvojčata?

Všímej si všech těchto znaků, které ti jednoduše napoví, zda je tvůj kluk do tebe opravdu zamilovaný a nevodí tě jen zbytečně za nos.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu