Co letos frčí? Přece etno styl!

Etno móda nabízí neskutečně širokou škálu nejrůznějších barevných vzorů a potisků v kombinaci s jemnými přírodními tóny. Vyznačuje svým pohodlím, přírodními materiály a kreativitou. Chceš se oblékat moderně a zároveň pohodlně? Tak to se musíš do etno módy zahalit také.


Jako indiánka

Šátky ve vlasech jsou velmi in. Navíc k etno stylu se skvěle hodí. Nosí se uvázané na mašličku na boku hlavy nebo se nechá kousek šátku voně viset pod vlasy, kde se uváže. U šátků platí, že čím výraznější, tím i lepší. Jen pozor, k velmi strakatému a barevnému šátku se už hodí spíše jen decentní top nebo halenka. Béžová, v barvě slonové kosti nebo šedá bude skvělá volba. Pokud máš dlouhé vlasy, zkus si spéct cop a doplnit ho šátkem do vlasů místo čelenky.

Anketa: jaký styl je ti nejbližší?
Celkem hlasů: 171

V hippie stylu

Hippie styl vyzařuje dobrou a uvolněnou náladou. Oblečení se v tomto případě nosí volnější, a čím víc, tím líp. Zkus obléknout volné, široké a lehoučké kalhoty a k nim obyčejné bílé tílko. Neboj se obléct i vestu s třásněmi nebo kombinaci doplnit o výraznou bižuterii. Co se týče bižuterie, pro tento styl se hodí náušnice nebo náhrdelníky z imitace ptačího peří a hodně nápadité a výrazné korálky. Na ruku jich můžeš dát klidně hned několik vedle sebe. A samozřejmě ani tentokrát se neboj barev.

Odhalená ramena a střapce

Topy s odhalenými rameny letos obzvláště frčí. A mladým slečnám sluší dvojnásob. Obléci je můžeš ke kraťasům, ale i sukním nebo kalhotám pokud se venku ochladí. Nosí se nejrůznější vzory nebo geometrické tvary. Nakonec nesmíš zapomenout na střapce, které sem bezpochyby patří. Střapečky nejrůznějších velikostí se nosí zavěšené na kabelkách nebo jako nápaditý detail u volných halenek. Hitem letošního léta jsou ale i barevné sandálky doplněné o bambulky nebo střapce.

Neboj se ani pastelových odstínů. Zvláště pak letní období k tomu přímo vybízí. Výrazné barvy nám přece zlepšují náladu.

 

Autor: Katka P.
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 42 lidí
GirlWorld.cz - aktuálně čte 47 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 6 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 30 lidí
BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 42 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 47 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 44 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 42 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 6 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 19 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 7 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 34 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 47 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 42 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 7 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 19 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 19 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 35 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 6 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 44 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 7 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 35 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 30 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 35 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 6 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 30 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 6 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 47 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 35 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 35 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 47 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 44 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 19 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 44 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 34 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 34 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 34 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 7 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 30 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 19 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 7 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 44 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 30 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 34 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 42 lidí
Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.