Chcete při milování zažít ještě větší požitek? Začněte trénovat svaly rozkoše!

Vyvrcholení je příjemným zakončením sexu a jakousi smyslnou tečkou za společně prožitými intimními chvílemi. Každá žena touží dosáhnout orgasmu, protože i pro ni – stejně jako pro muže – je příslibem silné vlny rozkoše a příjemných pocitů. Co kdybychom vám řekli, jak si přivodit ještě silnější a větší požitek?

Chcete-li dosahovat silného orgasmu, který ve vašem těle bude doznívat ještě dlouho po milování, měli byste svou pozornost soustředit na tzv. svaly rozkoše. A věřte, že to jde! Stačí se zaměřit na pánevní cviky, které vám v následujících řádcích rádi představíme.


Dá se posilováním pánevních svalů dosáhnout silnějšího požitku? Ano!

Ať už znáte ženské tělo více nebo méně, měli byste vědět, že díky pánevním svalům jsou ženy schopné dosahovat nejen silnějšího vyvrcholení, ale zároveň mohou být díky nim celkově citlivější a vnímavější.

Svaly, které obklopují ženské pohlavní orgány, lze pomocí správných cviků posílit natolik, že si budete milování mnohem více užívat, a dokonce i váš partner zaznamená příjemnou změnu. Teď už ale na nic nečekejme a pojďme si společně představit, v čem tkví to tajemství, které vás posune zase o krok blíže k neskutečnému požitku!

Cvičení je nenápadné a jednoduché

Dobrou zprávou je, že cviky na posílení tzv. svalů rozkoše je nenápadné a dá se tedy provozovat prakticky kdekoli – v kanceláři, doma na gauči, během cesty hromadnou dopravou, v čekárně u lékaře.

O vašem malém tajemství nemusí nikdo vědět. Svaly lze posilovat jak vsedě, tak i vestoje nebo vleže – zkrátka v takové poloze, která pro vás bude nejpohodlnější a pro kterou zrovna budete mít vhodnou příležitost.

S pomocí cviků zpevníte celou oblast okolo vašich pohlavních orgánů, které se již po krátkém čase stanou silnějšími a pružnějšími. Během milování změnu poznáte tak, že se vám podaří daleko efektivněji a silněji sevřít partnerovu chloubu uvnitř sebe, což přinese požitek nejen vám, ale samozřejmě i jemu.

Jak cvičit?

Cvičení může mít vícero podob. Jednou z nich je střídavé zadržování a pouštění proudu moči během vykonávání potřeby. Podle britské sexuoložky Cassandy Lorius je toto mnohdy úsměvné „hraní s čuráním“ ideální k tomu, aby ženy dokázaly najít PC sval – neboli musculus pubococcygeus nejznámější sval pánevního dna, který je pro silnější požitek při milování důležitý.

Další způsob cvičení spočívá v tom, že úmyslně stáhnete pánevní svaly, vydržíte cca 10 vteřin a poté na stejně dlouhou dobu svaly povolíte. Opakujete 10 x během dne.

S posilováním svalů pánevního dna souvisí i nepsaná povinnost posilovat jak přední svaly (to jsou ty, které se posilují cviky zmíněnými výše), tak i svaly zadní.

Ty posílíte tak, že pevně sevřete řitní otvor, co nejvíce vám to vaše tělo umožní. Sevření by mělo trvat 10 vteřin, po kterém by mělo následovat uvolnění rovněž po dobu 10 vteřin. I tento cvik opakujte desetkrát a ideálně každý den.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články z internetu