Charli D´Amelio a Lil Huddy, hvězdy TikTok jsou opět spolu

Charli D´Amelio a Lil Huddy patří na sociální síti TikTok k velmi oblíbeným. Oba mají miliony fanoušků, a také na Twitteru je sleduje řada lidí. Proslavili se svými tanečními videi a také tím, že dávali světu na odiv svou čistou lásku. V dubnu letošního roku oznámili, že se rozešli, a řadu jejich příznivců to zklamalo.

Rozešli se ze dne na den

Tento kultovní pár z TikTok v dubnu oznámil, že to mezi nimi už dál nefunguje a rozcházejí se. Jejich fanoušci z toho byli zklamaní, protože je považovali za stabilní pár, který se bezmezně miluje. Všichni byli zvyklí vídat je na společných videích nejen na TikTok, ale také na jiné sociální síti – na Twitteru. Jejich příznivci si začali domýšlet, že rozejít se chtěl hlavně Lil Huddy, protože Charlie určitě něco provedla. Nikdo však pravou příčinu neznal.

Teď to vypadá, že jejich láska není u konce

Když se jejich fanoušci a obdivovatelé začali smiřovat s tím, že ty dva už spolu na žádném společném videu neuvidí, začaly se na jejich sociálních sítích objevovat příspěvky, které mluví o opaku. Dokonce to vypadá, že se tato krásná dvojce dala opět dohromady. Znovu si navzájem začali komentovat své příspěvky na Twitteru, a tak všichni doufají, že jejich láska je silná, a opět se mezi nimi rozhořel plamen vášně.

Čtěte také: Hvězda TikToku Bryce Hall ve vězení za držení drog. Prozradil, jak mu tato zkušenost změnila život.

Bílé srdce symbolizuje čistou lásku

Když však ti dva dali na svou zeď bílé srdce, nikoho nenechali na pochybách, že spolu znovu začali chodit. Bílou barvu si vybrali určitě záměrně, protože to symbolizuje naprosto čistou lásku. Nemuseli použít slova, aby všechny ujistili o tom, jak to teď mezi nimi ve skutečnosti je. Společné video se prozatím neobjevilo, ale fanoušci se ho už nemohou dočkat. Sami jim komentují jejich příspěvek a nabádají je k natočení tanečního videa.

Zda tentokrát jejich láska vydrží, je ve hvězdách, ale mnoho lidí doufá, že ano. Tito dva jsou velmi oblíbená dvojice.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu