Ariana Grande není pouze zpěvačka, ale také módní ikona na Instagramu

Jsou to právě české, a hlavně zahraniční celebrity, které udávají trend v módě, a snad každá holka má svou oblíbenou zpěvačku, herečku nebo youtuberku. Pokud je tvou favoritkou právě Ariana Grande, podívej se, co se nachází v jejím šatníku, a nechej se inspirovat. Její Instagram je plný fotek módních variací.

Ariana Grande miluje styl

Ne nadarmo je považována za královnu módy. Má pro ni přirozený cit a snad nikdy se nestane, že narazíš na fotku, kde by jí to neslušelo. Není to jen práce stylistů. Ona sama by se mohla považovat za stylistu. Na Instagramu má Ariana Grande spoustu fotografií, které pořizuje sama před zrcadlem ze své ložnice nebo jiných místností ve svém domě, stejně tak, jako asi každá holka v poslední době.

Ukazuje, že nosit se dá opravdu všechno

Někdy se ti stane, že najdeš v obchodě krásný kus oblečení, ale nevíš, jak bys ho nosila, aby se ti ostatní nesmáli. Inspiruj se Arianou. Ona umí nosit snad úplně všechno, a ještě s grácií. Jak je možné, že na ní vypadá dobře bunda o několik čísel větší, než je její konfekční velikost? Z obyčejných gumových Cross bot udělá přednost a dokáže bez potíží nosit peříčka? Prostě ví, jak na to.

Ariana Grande dbá také na doplňky

Není to jen oblečení, které umí Ariana nosit. Všechno vždy podtrhne doplňky, které jejímu vzhledu dodají šmrnc, a ani nejlepší módní kritici nemůžou namítnout nic špatného. Vše dotáhne do konce, proto také její make-up je za každých okolností perfektní a její vlasy vypadají, jako by právě přišla od kadeřníka.

Ariana Grande je velmi inspirativní žena, které má mnoho obdivovatelů po celém světě. Prozkoumej její Instagram. Třeba i tobě dodá inspiraci před nadcházejícím létem.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu