Andrea (16): Bývalý přítel mi pořád vyhrožoval, že zbije mého nového kluka. Nakonec to byl on, kdo utíkal

První kluk, se kterým Andrea chodila, byl Jarek. Bohužel byl hodně arogantní a často jí nadával a urážel ji. Když se s ním rozešla, vyhledával ji a byl otravný. Po pár měsících si našla nového přítele Davida. Jarkovi to vadilo, a začal jí vyhrožovat, že pokud se s ním nerozejde, tak ho zbije. Utíkal však on, když se potkali.

Tento článek vychází ze zaslaného textu od naší milé čtenářky. Všechna v článku uvedená jména byla z důvodu ochrany soukromí pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Jarek nebyl dobrá volba

S Andreou se často hádali. Pořád se mu něco nelíbilo. Jednou bylo namalovaná moc, podruhé málo. Někdy se mu nelíbilo, co má na sobě oblečené a nechtěl, aby si to už na sebe brala, když půjdou někam spolu. Dokonce ji také urážel, když se jí snažil něco vysvětlit a ona mu neporozuměla hned na poprvé. Takto si Andrea chození s klukem nepředstavovala, a nakonec po poradě s kamarádkami se s ním rozešla.

Jarek nechtěl rozchod akceptovat

Když se s ním Andrea rozešla, ze začátku byl naštvaný a začal jí nadávat, jak si to vůbec může dovolit, aby taková nula, jako je ona, se s ním rozešla. Andrea byla nakonec moc ráda, že to udělala, protože se jí ulevilo víc, než čekala. Od Jarka pokoj ale neměla. Psal jí nenávistné zprávy. Po pár dnech otočil a vyznával jí lásku, ale netrvalo to dlouho a opět ji přes zprávy urážel. Nakonec mu úplně přestala odepisovat a ignorovala všechny jeho texty.

David byl jiný

Andrei nevadilo, že na rozdíl od všech ostatních kamarádek nikoho nemá. Než být s někým, jako je Jarek, to raději bude sama, utěšovala se. Když však poznala Davida na jednom fotbalovém utkání, kam se šla podívat s kamarádkami, nepřála si nic jiného, než aby ji pozval na rande. Nemusela čekat dlouho. Ještě ten den se domluvili, že spolu půjdou následující den do kina.

Andrea se zamilovala velmi rychle

David byl úplně jiný než Jarek. Mluvil rád o sobě, ale zároveň dokázal naslouchat, co mu říká Andrea. Byl k ní pozorný a milý a nikdy jí za nic nenadával, ani ji jinak neurážel. Po třetím rande spolu začali chodit a oba navzájem do sebe byli zamilovaní. Andrea konečně poznala, jaké to je, cítit se s klukem příjemně a chtít s ním trávit každou volnou chvilku, kterou si pro sebe dokázali navzájem najít.

Jarek začal Andrei vyhrožovat

Trvalo to pouze dva týdny, než se její bývalý přítel doslechl, že si Andrea našla nového přítele a reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Andrea už úplně zapomněla, že nějaký Jarek existuje, dokud si na displeji nepřečetla nepříjemnou zprávu. „Pokud se s ním okamžitě nerozejdeš, udělám ti ze života peklo a jeho zbiju hned, jak ho potkám!“ Andrei ztvrdl úsměv na rtech. Věděla, jak Jarek dokáže být zlý a bála se, aby Davidovi neublížil.

Nebyla si jistá, zda to má Davidovi říct, nebo se s ním raději rovnou rozejít

Andrea se bála. Nechtěla, aby kvůli ní měl David problémy a uvěřila tomu, že ho Jarek zbije, pokud se potkají. Nakonec se rozhodla, že se s Davidem raději rozejde, než aby se mu něco stalo. Poprvé za celou dobu šla na rande a vůbec se netěšila. Až ji z toho mrazilo. David poznal hned, že něco není v pořádku. Když mu Andrea všechno vylíčila a chtěla se s ním rozejít, začal se smát. Něžně ji chytl za ruku a řekl jí, že se ho nebojí a rozcházet se nebudou.

Klid před bouří

Andrea Davidovi věřila. Milovala ho a jeho slova pro ni byla dostatečnou útěchou, aby se Jarkovou zprávou už nezabývala. Dál si užívali jeden druhého. A když se několik dní nic nedělo, oba na Jarka úplně zapomněli. Blížil se víkend a spolu se svými kamarády se chystali na další fotbalový zápas, který se konal na okraji jejich města. Byla to jedna z mála věcí, která se v tak malém městě, ve kterém bydleli, dala dělat.

Na zápas přišel také Jarek

Zápas a celkově sobotní odpoledne se vyvíjelo krásně. Všichni se dobře bavili, dokud Andrea nezahlédla Jarka. V ten moment by se v ní krve nedořezal. Jarek na ni začal pokřikovat „Tady je naše lehká holka“ a škaredě se na ni mračil. Tohle nevydržel David a vystřelil ze židle za Jarkem. Lehce do něj žduchl a chtěl, ať s tím okamžitě přestane nebo bude zle. Andrea se bála, že se do něj Jarek pustí, jenže ten se otočil a začal utíkat pryč.

Od té doby už od Jarka měla pokoj. Nikdy už nenapsal a jí došlo, že opravdu jen vyhrožoval, ale sám byl dost zbabělý, aby svá slova proměnil v činy. Dokázal si vyskočit na holku, ale když se proti němu postavil stejně urostlý kluk, dostal strach a utekl.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu