Vykašlal se na mě …. co teď, když to tak bolí?

Rozchod je jedna z přirozených věcí, která nás v životě provází. Bohužel, je to jedna z těch opravdu smutných a těžkých věcí, které musíme překonat a zase jít dál. Ale jak se to dá zvládnout, když to sakra tak strašně bolí a vy už nevíte, jak dál? Jak se vyrovnat s novým životem bez svého kluka a být prostě jen sám za sebe?


Jak z toho ven?

Jak budete bez toho druhého zase schopni žít? Nemáš na tyhle otázky bohužel žádnou odpověď, a proto teď upadáš do velkých depresí, ze kterých se dá už jen velice těžko dostat jen svépomocí. Prostě se, holky, musíte naučit, jak jít dál – lehce se to řekne, ale velice těžko udělá, známe to přece všichni.

Jen hrstka z nás zažila to štěstí, že našla svého životního partnera již v mládí a oba jsou si jisti, že protějšek je ten pravý a nic je již nemůže rozdělit. Sice nemáte nikdy úplnou jistotu, ale pokud je vám spolu dobře, tak si to prostě užívejte a neřešte to, co bude, jestli se někdy rozejdete.

Všechno nové

Musíš se připravit na nový začátek – většina lidí totiž prožívá čas po rozchodu v jakémsi „polospánku“, kdy prostě nedokáže fungovat naplno a životem jde jen tak, že dělá to, co je nejdůležitější, čistě z povinnosti a ani neregistruje, co se děje okolo něj a má zavřené oči ke všem možnostem, které se mu otevírají ihned po tom, co si rozchod prožije. Ještě na to není prostě připravený.

Rozbal to!

Na nic nečekej, vyzvedni svou kamarádku, nezapomeň si doma kartu a běžte si pořádně „zashopovat“. Pamatuješ na ten sex top, co se ti tak líbil, ale bála ses si ho koupit? Teď už nemusíš! Stejně ho budeš potřebovat, aby ses znovu ukázala okolí! Získej zpátky ztracené sebevědomí! Hoď se do gala, udělej ze sebe kočku večera a užij si diskotéku nebo posezení večer v baru – zaženeš si smutné myšlenky! A tento způsob „truchlení“ je rozhodně efektivější, než probrečený večer u romantické komedie.

Za chvíli dokonce můžeš zaregistrovat, že se koutky tvých úst začínají zvedat nahoru a na své tváři máš opět to, čemu se říká úsměv, který jste již tak dlouho hledali.

Autor: Katka P.
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

SFDB.cz magazín - aktuálně čte 45 lidí
ZdraveRady.cz - aktuálně čte 43 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 12 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 45 lidí
BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 19 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 43 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 41 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 41 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 45 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 9 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 43 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 41 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 12 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 30 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 43 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 45 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 12 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 43 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 30 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 30 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 30 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 41 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 19 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 43 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 12 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 9 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 19 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 43 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 43 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 9 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 19 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 43 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 41 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 30 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 9 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 19 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 43 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 12 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 45 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 9 lidí
Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.