Tyhle filmy rozhodně musíš vidět aneb udělej si pěkný večer

Dospívání není snadná věc. Nicméně řada film ti tuhle dobu může ulehčit. Dívky v těchto filmech řeší dost podobné problémy jako ty, a tak tě mohou povzbudit a nakopnout. Teď, když jsi pořád doma, máš čas se na všechny podívat. Podívej se na těchto pět báječných filmů, které jsou pro dívku ve tvém věku jako dělané.

Na pokraji slávy

Tento film je naplněn rockovými soundtracky a budou se ti líbit, i když nejsi zrovna fanouškem tohoto hudebního stylu.  Odehrává se v roce 1973 – a je až legračně dojemný. Celý film vypráví příběh patnáctiletého Williama, který dostane úkol od novin, aby napsal objektivní článek o Rolling Stones, a odjíždí se známou skupinou na jejich světové turné. Doma nechává svou puritánskou matku, které je naštváním bez sebe.

Bravo, Girls!

Obdivuješ roztleskávačky? Tak tento film je ten pravý pro tebe. Tato poučná komedie vypráví o dívce, která se toužila stát hlavní roztleskávačkou, protože tahle pozice s sebou nesla řadu výhod. Krátké sukně, úlevy ve škole, a hlavně zájem snad všech kluků. Až se jí její sen splnil, začala zjišťovat, že tahle funkce má i opačnou stranu, kde může kdykoliv čekat ránu pod pás a čestnost zde nemá své místo.


Přes noc třicítkou

Toto je opravdu velmi bláznivá komedie, co si zamiluješ, pokud i ty někdy toužíš po tom, abys už konečně byla dospělá a rodiče ti nemohli mluvit do života. Přesně tohle zažila třináctiletá Jenna, která se pomocí kouzelného prášku stala přes noc dospělou mladou ženou. Zprvu velké dobrodružství se jí však vymklo z ruky a ona se chtěla vrátit do svého života. Pozná však také, jaké to je najít svou životní lásku.

Pravá blondýnka

Že se podceňování ostatních nevyplácí, o tom vás přesvědčí film Pravá Blondýnka. Sympatická Elle se vždy starala jen o své krásné vlasy a módu. ale když ji nechal její vysněný kluk, protože po svém boku potřeboval někoho, kdo studuje vysokou školu a zvedne mu prestiž, rozhodla se, že půjde studovat taky. Nikdo jí nedával velké šance na úspěch, ale ona se s tím poprala a nenechala se odradit nejen nepříjemnými kantory, ale ani spolužáky, kteří si z ní dělali legraci.

Sesterstvo putovních kalhot

Film vypráví příběh jednoho zvláštního léta, kdy čtveřice dívek jdou společně nakupovat před tím, než se budou muset na delší dobu rozdělit. Objeví zvláštní kalhoty, co všem padnou. Rozhodnou se toho využít, a díky nim zůstat v kontaktu i na tu dálku, která je bude dělit. Každá si ponechá tyto kalhoty jeden týden a budou čekat, zda budou mít štěstí. Džíny tak v sobě skrývají řadu dobrodružství, tajných příběhů a lásky.

Tyto filmy prostě musíš vidět. Jsou plné humoru, prvních lásek, životních snů a tužeb. Uvidíš, že ti nebude stačit vidět je jen jednou.

Zdroje: girlslife.com

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu