Tipy na vánoční dárky pro tvé nejbližší. Čím letos nejvíce potěšíš?

Už doma pečete vánoční cukroví, plánujete nákup stromečku, vánočních dobrot a máš přesně stanovený rozpis, kdy a ke komu se pojede na návštěvu? Naplánovat dokonalé vánoční svátky není žádná legrace a většinou jsou nejvydařenější Vánoce takové, které se dopředu moc neplánovaly. Co ale není dobré opomínat a shánět pak až na poslední chvíli, jsou vánoční dárky. Už víš, co letos komu nadělíš? Pokud ne, nech se námi inspirovat. Tyhle dárky totiž vždycky potěší a jsou sázkou na jistotu.

Dárky pro zimomřivé maminky a babičky

Nevíš, čím letos překvapit letos maminku nebo babičku? Pokud mají rádi teploučko a pohodlí, určitě vsaď na osvědčené měkké dárky. Ty nemají rády jen děti, ale dospělí jimi nepohrdnou. Co takhle vybrat stylový a hřejivý župánek z kvalitního materiálu nebo třeba heboučkou deku s vánočním motivem, do které je radost se zabalit při sledování vánočních pohádek? U starších ročníků určitě také uspěješ s chytrým tričkem, které je vyrobené speciálně tak, aby zahřívalo ledviny, močový měchýř a vaječníky. Kolem pasu má totiž speciální vrstvu, která udržuje teplo za každé situace. Jako drobný dárek pak skvěle poslouží teploučké a měkoučké ponožky na spaní s veselým motivem.

Pro holky, co se chtějí líbit

Obecně se ženám a holkám kupují dárky snáze než opačnému pohlaví. A když už opravdu nevíš co koupit, spolehni se na kosmetiku. Ta totiž potěší každou ženu bez rozdílu věku. Kamarádce můžeš dát hezký lesk na rty nebo lak na nehty s odstínem, který ráda používá. Maminka jistě ocení kvalitní voňavku a babička voňavý sprchový gel nebo relaxační pěnu do koupele. Nabídka je teď široká a je tedy z čeho vybírat. Zaměř se na jejich oblíbené vůně nebo značky, kterým věří, a určitě nevybereš nic špatného.

Maličkost pro radost

Chceš potěšit jen nějakou maličkostí? Pak určitě vyber hezkou a hlavně pořádně voňavou svíčku. Svíčka je další věc, která každou zástupkyni něžného pohlaví potěší. Místo svíčky ale můžeš pořídit i vonný difuzér s vánoční vůní. Tyčinky v difuzéru vydrží vonět klidně i celý měsíc a navodí tu správnou sváteční atmosféru. Pro svou kamarádku se neboj vybrat ani nějakou hezkou bižuterii, pokud víš, že ji nosí ráda. Šperky obecně jsou dalším skvělým tipem na vánoční dárek. Například takový náramek z křišťálu pomáhá dobít energii, zklidňuje podrásané nervy a poradí si i s negativními emocemi. Co víc si člověk může přát.

Nevíš, co dát tatínkovi nebo dědečkovi? Pokud neuspěješ s kosmetikou ani poukazem do lékárny, kup jim vánoční los. V poslední době jsou hodně oblíbené a můžeš tak radovat nejen hezké překvapení ale i zajímavou výhru.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu