Stojíš mezi dvěma kluky a nevíš, kterého z nich si vybrat? Volba je jen na tobě, ale my víme, co ti pomůže se rozhodnout.

Přidat na Seznam.cz

Jeden je krásný modrooký blonďák a druhý tě zase pokaždé rozesměje. Možná si potkala najednou dva kluky a teď nevíš, jak si mezi nimi máš vybrat. Určitě to nebude úplně jednoduché, ale oba si přece jen nechat nemůžeš nebo to přinejmenším není moc rozumné. Nevíš, jak dál a trápíš se? Poradíme ti, co dělat a jak z toho ven. Odpověz si na otázky, které tě snáze dovedou do cíle.


Ujasni si priority

Jen sama v sobě najdeš tu správnou odpověď, i když cesta k ní nebude úplně nejsnazší. Důležité je, co tebe na obou přitahuje a čemu bys raději dala přednost. Co od vztahu očekáváš a jaké máš priority. Jen humor, rozum ani krása totiž nestačí. Vyhrát musí jen jeden a měl by to být ten, který to s tebou myslí upřímně, má tě rád takovou jaká jsi a máte si spolu pořád o čem povídat.

Anketa: Dostala ses už také někdy do této situace?
Celkem hlasů: 88
A co když tohle všechno mají oba dva a ty pořád nevíš? Klidně si zkus napsat seznam jejich pro a proti. Anebo na to jdi systematicky vylučovací metodou. Na každém se vždycky najde chybička, která ti v budoucnu může hodně vadit.

Vnímá tě?

Odpověz si na otázku, jak probíhá vaše společné setkání? Zajímá se o tebe, o to, co děláš a co máš ráda? Kluk, který to s tebou bude myslet skutečně vážně, se o tobě bude chtít dozvědět co nejvíc. Bude k tobě pozorný a dá ti svou náklonnost najevo. I když je kluk zdrženlivý nebo stydlivý, pokud se zamiluje, zahýbe to s ním a projeví se. Pokud ale vypadá, že spíš schůzku s tebou jen chce přetrpět a čeká pouze na to, jestli se mezi vámi stane něco víc, asi to nebude ta nejlepší volba. Možná si také všímáš, že nemá oči jen pro tebe a neváhá koketovat v té přítomnosti i s jinými slečnami. Tak od takového rychle ruce pryč.

Umí tě rozesmát?

Smích je koření života a s úsměvem jde všechno líp. To určitě znáš. Ve vztahu je smích také velmi důležitý, a pokud se partneři umějí společně od srdce zasmát, znamená to hrozně moc. Pokud má kluk smysl pro humor, je hned o něco přitažlivější. S ním tě život bude nejen víc bavit, ale i všechny neshody a nezdary se budou vždycky řešit lépe. Důležité je také, aby se uměl zasmát nejen vtipům, ale také sám sobě. Je bezprostřední a zábavný? To mu přidává hodně plusových bodů.

Líbí se ti?

Tohle není povrchní, ve vztahu je totiž velmi důležitá i fyzická přitažlivost. Samozřejmě, že vzhled není všechno, ale, holky, ruku na srdce, která z nás si začne s klukem, který ji nepřitahuje a nelíbí se jí? I obyčejný kluk ale může v sobě mít takové charisma, které tě dostane do kolen. Není tak úplně důležité, jaké má vlasy nebo oči. Důležité je to, že tě na prvn pohled donutí ve vteřině roztát a máš z něj motýlky v břiše i týden poté, co jste se viděli naposledy. Někdy je nejlepší řídit se vnitřním pocitem, dej na něj.

Jaké jsou jeho špatné vlastnosti?

Pořád stojíš na křižovatce a nevíš, kterým směrem se vydat? Petr nebo Pavel? Možná ti pomůže výčet jejich špatných vlastností. V případě, že ty dobré mají oba a ty pořád váháš, asi ani jinou možnost nemáš. Třeba ti vadí, že jeden kouří, moc času tráví s kamarády nebo hraje videohry, u kterých stráví celý večer místo toho, aby tě vzal do kina. Naštve se pokaždé, když mu něco vytkneš a je k tobě občas hrubý? Je čas se rozhodnout, takže ani jednoho nešetři.

Rozhodování není snadné. A ty už víš?

Autor: Katka P.
Přidat na Seznam.cz
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.