Stojíš mezi dvěma kluky a nevíš, kterého z nich si vybrat? Volba je jen na tobě, ale my víme, co ti pomůže se rozhodnout.

Jeden je krásný modrooký blonďák a druhý tě zase pokaždé rozesměje. Možná si potkala najednou dva kluky a teď nevíš, jak si mezi nimi máš vybrat. Určitě to nebude úplně jednoduché, ale oba si přece jen nechat nemůžeš nebo to přinejmenším není moc rozumné. Nevíš, jak dál a trápíš se? Poradíme ti, co dělat a jak z toho ven. Odpověz si na otázky, které tě snáze dovedou do cíle.

Ujasni si priority

Jen sama v sobě najdeš tu správnou odpověď, i když cesta k ní nebude úplně nejsnazší. Důležité je, co tebe na obou přitahuje a čemu bys raději dala přednost. Co od vztahu očekáváš a jaké máš priority. Jen humor, rozum ani krása totiž nestačí. Vyhrát musí jen jeden a měl by to být ten, který to s tebou myslí upřímně, má tě rád takovou jaká jsi a máte si spolu pořád o čem povídat.

A co když tohle všechno mají oba dva a ty pořád nevíš? Klidně si zkus napsat seznam jejich pro a proti. Anebo na to jdi systematicky vylučovací metodou. Na každém se vždycky najde chybička, která ti v budoucnu může hodně vadit.

Vnímá tě?

Odpověz si na otázku, jak probíhá vaše společné setkání? Zajímá se o tebe, o to, co děláš a co máš ráda? Kluk, který to s tebou bude myslet skutečně vážně, se o tobě bude chtít dozvědět co nejvíc. Bude k tobě pozorný a dá ti svou náklonnost najevo. I když je kluk zdrženlivý nebo stydlivý, pokud se zamiluje, zahýbe to s ním a projeví se. Pokud ale vypadá, že spíš schůzku s tebou jen chce přetrpět a čeká pouze na to, jestli se mezi vámi stane něco víc, asi to nebude ta nejlepší volba. Možná si také všímáš, že nemá oči jen pro tebe a neváhá koketovat v té přítomnosti i s jinými slečnami. Tak od takového rychle ruce pryč.

Umí tě rozesmát?

Smích je koření života a s úsměvem jde všechno líp. To určitě znáš. Ve vztahu je smích také velmi důležitý, a pokud se partneři umějí společně od srdce zasmát, znamená to hrozně moc. Pokud má kluk smysl pro humor, je hned o něco přitažlivější. S ním tě život bude nejen víc bavit, ale i všechny neshody a nezdary se budou vždycky řešit lépe. Důležité je také, aby se uměl zasmát nejen vtipům, ale také sám sobě. Je bezprostřední a zábavný? To mu přidává hodně plusových bodů.

Líbí se ti?

Tohle není povrchní, ve vztahu je totiž velmi důležitá i fyzická přitažlivost. Samozřejmě, že vzhled není všechno, ale, holky, ruku na srdce, která z nás si začne s klukem, který ji nepřitahuje a nelíbí se jí? I obyčejný kluk ale může v sobě mít takové charisma, které tě dostane do kolen. Není tak úplně důležité, jaké má vlasy nebo oči. Důležité je to, že tě na prvn pohled donutí ve vteřině roztát a máš z něj motýlky v břiše i týden poté, co jste se viděli naposledy. Někdy je nejlepší řídit se vnitřním pocitem, dej na něj.

Jaké jsou jeho špatné vlastnosti?

Pořád stojíš na křižovatce a nevíš, kterým směrem se vydat? Petr nebo Pavel? Možná ti pomůže výčet jejich špatných vlastností. V případě, že ty dobré mají oba a ty pořád váháš, asi ani jinou možnost nemáš. Třeba ti vadí, že jeden kouří, moc času tráví s kamarády nebo hraje videohry, u kterých stráví celý večer místo toho, aby tě vzal do kina. Naštve se pokaždé, když mu něco vytkneš a je k tobě občas hrubý? Je čas se rozhodnout, takže ani jednoho nešetři.

Rozhodování není snadné. A ty už víš?

Autor: Katka Procházková
zavřít reklamu