Nejsi v tom sama. Akné trápí i hvězdné celebrity, do kterých bys to možná ani neřekla.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín GirlWorld.cz na hlavní stránku seznam.cz
celebrity bez make-upu (zdroj foto: youtube.com)

Myslíš, že se akné a problémy s pletí celebritám vyhýbají? Ani zdaleka. Oni jen mají kolem sebe tým, který s make – upem dokáže zázraky, takže se na červeném koberci nic nepozná. V soukromý je ale trápí stejné potíže, jaké trápí i tebe. A když se šikovným fotografům podaří je vyfotit bez make – upu svět je šokovaný. Které celebrity schovávají své kožní problémy?


Kendall Jenner

Jedna z nejvyhledávanějších modelek světa a členka slavného klanu Kardashians sice působí jako dokonalá mladá žena, opak je pravdou. Ona je jednou z mála celebrit, které o svých problémech také umí otevřeně promluvit a už inspirovala mnoho dívek po celém světě, že se svým akné se nemusí jen schovávat.  Ovšem je pravdou, že většinou ji uvidíš jen dokonale nalíčenou a luxusně oblečenou. Od teď už si můžeš říct, že pod tou slupkou a tunou make – upu je skutečně jen obyčejná dívka, která také každé ráno vstává s novým pupínkem na obličeji.

Anketa: Která celebrita má podle vás největší problém se svou pletí?
Celkem hlasů: 240

Justin Bieber

Ani miláček náctiletých slečen není ušetřen. Svůj boj s pupínky nevzdává, ale protože je to přece jen muž, pod vrstvou make – upu je obvykle neschovává. Několikrát se dokonce objevil i na pódiu a jeho tvář připomínala třináctiletého puberťáka. Jednu dobu propagoval dokonce řadu přípravků určených pro boj s akné. Několikrát také dal na sociální sítě fotku s komentářem: „Pupínky jsou in!“ ono je obvykle nejlepší přestat se schovávat a udělat si ze sebe legraci, když už to stejně celý svět o tobě ví.

Bella Thorne

Dětská hvězdička, která vyrostla v pořádnou rebelku má také tvář samý pupínek. Ono po těch bujarých večírcích, které má tak v oblibě se není ani čemu příliš divit. Také ona pochopila, že nemá cenu se schovávat a tak ji není takový problém vyfotit na ulici bez stopy líčidel. S obličejem v celé jeho kráse. V minulosti se snažila s pupínky bojovat, jak jen to šlo. Podstoupila řadu procedur a dermatologických ošetření ale bohužel ani ty nejsou všemocné.

Kate Upton

Mladá modelka svět inspiruje především tím, že nemá zcela vychrtlou postavu, na jakou jsme u modelek většinou zvyklí. Pyšní se svými zaoblenými tvary a sklízí jeden úspěch za druhým. V roce 2013 se stala dokonce nejúspěšnější modelkou na světě. Jenže ani ona nemá dokonalou a bezchybnou pleť. A nejednou ji tak fotografové zachytili.

Bonnie Wright

Herečka známá z filmů o kouzelníkovi Harry Potterovi, kde si zahrála postavu Ginny Weasleyové už dávno také není malá holčička. Přesto jí stopy po pubertě v obličeji stále zůstaly. Ona si z toho zřejmě ale nic nedělá a na ulici vyráží často zcela nenalíčená. To potom není vůbec těžké si jejich vyrážek a pupínků všimnout.

Je skvělé vědět, že i světové celebrity mají stejné trable jako ty, že?

 

Autor: Katka P.
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín GirlWorld.cz na hlavní stránku Seznam.cz
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat